100 % Easy Braid kanekalon 100% EZ Braid Kanekalon nejvyšší kvality.  Jedná se o nový typ určený především na připlétané copy, twisty a rasta copánky a tvorbu boxerských copánků nebo výrobu fakedreadů.. 100% EZ Braid bývá často označován jako Pre-stretched, Pre-layered, Pre-cut, Pre-feathered. Nemá stejný počet vláken po celé délce a směrem ke konečkům se ztenčuje. Výhodou Easy Braid 100% kanekalonu je, že zněj lze vytvořit účesy s tenkými konci, které tak vypadají přirozeně. Další výhodou je jeho... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

100 % Easy Braid kanekalon
100% EZ Braid Kanekalon nejvyšší kvality.  Jedná se o nový typ určený především na připlétané copy, twisty a rasta copánky a tvorbu boxerských copánků nebo výrobu fakedreadů.. 100% EZ Braid bývá často označován jako Pre-stretched, Pre-layered, Pre-cut, Pre-feathered. Nemá stejný počet vláken po celé délce a směrem ke konečkům se ztenčuje.
Výhodou Easy Braid 100% kanekalonu je, že zněj lze vytvořit účesy s tenkými konci, které tak vypadají přirozeně. Další výhodou je jeho lehkost, která je způsobena samotnou texturou vlákna a také sestřihem do "V" neboli do ztracena. 
100% EZ Braid kanekalon dodává účesu přirozenější vzhled a objem. Má nižší hmotnost a při pletení se "necuchá".  Toto vlákno je mírně krepaté a při zaplétání neklouže. 
Délka našeho vlákna je 140 cm, po přeložení 70 cm. Hmotnost jednoho balení je cca 85g. Z jednoho balení uděláte přibližně 25 ks copánků. Což v praxi vychází přibližně 150 copánků na jednu hlavu, tj. 6 - 8 balení.
Easy Braid 100% kanekalon je možné zakončit tavením, horkou vodou, uzlíkem nebo pomocí gumiček.
Zobrazit více

Parametry

Barva modré
Kanekalon ano