100% kanekalon je vhodný pro pletení rasta copánků, boxerských copánků, prodloužených holandských či francouzských copů, dreadů či preudodreadů a mnohých dalších účesů. Jedinečnou vlastností 100% kanekalonu je možnost zatavení horkou vodou, díky níž se materiál zároveň zjemní a přizpůsobí požadovanému tvaru. Jumbo Braid od značek Cherish a Dream Hair je klasický, velmi oblíbený rovně střižený kanekalon, s těmi nejlepšími vlastnostmi. Dream Hair Super Braid lze vyhladit do lesku pomocí žehličky... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

100% kanekalon je vhodný pro pletení rasta copánků, boxerských copánků, prodloužených holandských či francouzských copů, dreadů či preudodreadů a mnohých dalších účesů. Jedinečnou vlastností 100% kanekalonu je možnost zatavení horkou vodou, díky níž se materiál zároveň zjemní a přizpůsobí požadovanému tvaru. Jumbo Braid od značek Cherish a Dream Hair je klasický, velmi oblíbený rovně střižený kanekalon, s těmi nejlepšími vlastnostmi.

Dream Hair Super Braid lze vyhladit do lesku pomocí žehličky či fénu (při zahřátí maximálně 130°, nejprve vyzkoušejte na malém kousku). Po takové úpravě kanekalon okem téměř nelze odlišit od pravých vlasů. Proto ho doporučujeme také pro tvorbu rozpuštěných účesů či oblíbených culíků na gumičce. 

Specifika značky Dream Hair: Dream Hair je u nás nejdostupnější a zároveň nejžádanější značkou 100% kanekalonu. Jeho vlákna jsou tenká a krepatá, díky čemuž má kanekalon velký objem. V některých odstínech bývá na dotyk "suchý". Jedná se o pravý 100% Kanekalon® (modakrylové vlákno).

 

Délka: cca 60 cm (po přeložení)
Hmotnost: cca 80-85 g

Kolik balení kanekalonu potřebuji pro jednotlivé účesy?

- 2 holandské (boxerské) copy: 1-2 balení

- rozpuštěný culík: 1-2 balení

- rasta copánky/twisty (boxbraids): obvykle 4-6 balení

 

UPOZORNĚNÍ

- Vlákna jsou ošetřena chemikáliemi, které lze odstranit koupelí kanekalonu ve vlažné vodě s octem. Doporučujeme toto provést, obzvlášť pokud máte citlivou pokožku hlavy, aby nedošlo k alergické reakci.

- Nedoporučujeme zakončovat copánky plamenem ohně, při spalování materiál do vzduchu uvolňuje zdraví škodlivé toxické látky.

 
Zobrazit více

Parametry

Kanekalon ano