Pracovní bezpečnostní helma 3M G300 ve fluorescenční barvě je velice lehká a byla navržena ve spolupráci s pracovníky v lesnictví a průmyslu. Využít ji můžete v drsném prostředí a náročnými požadavky na ochranu. Díky krátkému štítku poskytuje maximálně široké zorné pole. Pevné a pohodlné upevnění poskytuje 4-bodové textilní uchycení. Otočný upínací systém můžete otočit o 180°, což Vám umožní nosit přilbu přední částí dozadu - ideální pro práci v úzkých prostorech nebo ve výškách. Oproti ostatním... Celý popis

Koupit za 762 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pracovní bezpečnostní helma 3M G300 ve fluorescenční barvě je velice lehká a byla navržena ve spolupráci s pracovníky v lesnictví a průmyslu. Využít ji můžete v drsném prostředí a náročnými požadavky na ochranu. Díky krátkému štítku poskytuje maximálně široké zorné pole.
Pevné a pohodlné upevnění poskytuje 4-bodové textilní uchycení. Otočný upínací systém můžete otočit o 180°, což Vám umožní nosit přilbu přední částí dozadu - ideální pro práci v úzkých prostorech nebo ve výškách.
Oproti ostatním přilbám má optimalizovanou ventilaci s větším množstvím větracích otvorů. Tvar helmy je jemně zaoblený, aby nedocházelo k zadrhávání o okolní překážky, například o větve.

barva fluorescenční žlutá
teplotní odolnost -30 až +50 °C
norma EN 397
materiál ABS s UV stabilizací
nastavitelná velikost pomocí kolečka od 54 do 62 cm

Patentovaný snímač Uvicator™ umožní uživateli snadno rozpoznat, kdy byla přilba vystavena nadměrnému množství UV záření, takže je nutná její výměna. Pár centimetrů pod nejvyšším bodem přilby je umístěn kruhový disk. Ten se při vystavení slunečnímu záření kalibruje, aby zaznamenal množství UV záření. Při tom postupně mění barvu ve směru hodinových ručiček od červené k bílé. Když je celý bílý, znamená to nutnost přilbu vyměnit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Barva žluté
Materiál plastové
Velikost 54 - 62 cm