3M Peltor X4A-GB

100 %
(1 hodnocení)

Sluchátka protihluková, Peltor X4A, 3M Sluchátka mají lehkou konstrukci. Jsou kompatibilní s prostředky na ochranu zraku a filtračními polomaskami 3M. Vnitřní dvojitá drátěná konstrukce náhlavního pásku nabízí lepší rovnováhu, snadné nastavení a odolnost. Náhlavní pásek je elektricky izolovaný (DI-EL). Pro použití při vysoké úrovni hluku v různých odvětvích průmyslu. X4 dokážou, při velmi nízkém profilu a hmotnosti, dosáhnout neuvěřitelně vysokého útlumu 33dB SNR. Dále u nás naleznete různé ochranné... Celý popis

Koupit za 948 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sluchátka protihluková, Peltor X4A, 3M
Sluchátka mají lehkou konstrukci. Jsou kompatibilní s prostředky na ochranu zraku a filtračními polomaskami 3M. Vnitřní dvojitá drátěná konstrukce náhlavního pásku nabízí lepší rovnováhu, snadné nastavení a odolnost. Náhlavní pásek je elektricky izolovaný (DI-EL). Pro použití při vysoké úrovni hluku v různých odvětvích průmyslu. X4 dokážou, při velmi nízkém profilu a hmotnosti, dosáhnout neuvěřitelně vysokého útlumu 33dB SNR. Dále u nás naleznete různé ochranné brýle a další pracovní ochranné pomůcky, pracovní oblečení a boty, které se Vám může hodit při práci s nářadím.
Prodej protihlukových sluchátek Peltor X4A, 3M je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Norma: ČSN EN 352
materiál: plast / ocel
materiál upřesnění: polyuretan / acetal / polyester
polypropylen / ABS / PVC
výrobce / dovozce: 3M
značka / značení výrobce: Peltor
provedení, specifické vlastnosti: výkonný mušlový chránič sluchu
charakteristika produktu: dielektrický, měkká pěna, ocelový potažený oblouk, nastavitelná velikost
určeno zejména pro: ochranu sluchu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Hmotnost 234 g
Barva vícebarevná