MC 4 konektory pro sériové připojení solárního panelu, krytí IP67. Mc4 sériové konkréty se používají k hermeticky připojit solární kabely. Vhodné pro solární kabely 2,5 mm2, 4 mm2 a 6 mm2. Připojení solárních kabelů k našim konektorům je rychlé a spolehlivé. Jsou ideální pro drsné venkovní prostředí. Konektor zaručuje stabilní připojení.   - Konektor 4SUN-KON-1-67 se používá pro sériové připojení fotovoltaických panelů - Vlastnosti: Auto-lock - rychlé a snadné připojení - Odolný vůči vodě a... Celý popis

Koupit za 25 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MC 4 konektory pro sériové připojení solárního panelu, krytí IP67. Mc4 sériové konkréty se používají k hermeticky připojit solární kabely. Vhodné pro solární kabely 2,5 mm2, 4 mm2 a 6 mm2. Připojení solárních kabelů k našim konektorům je rychlé a spolehlivé. Jsou ideální pro drsné venkovní prostředí. Konektor zaručuje stabilní připojení.
 

- Konektor 4SUN-KON-1-67 se používá pro sériové připojení fotovoltaických panelů
- Vlastnosti: Auto-lock - rychlé a snadné připojení
- Odolný vůči vodě a prachu
- Dlouhá životnost
- Vysoká kvalita

Technické údaje:

- Model: 4SUN-KON-1-67
- Příslušné parametry kabelů: 2,5 mm2 ~ 6,0 mm2 / 14AWG ~ 10AWG
- Rozměry PIN: Φ4.0mm
- Materiál tělesa: PPO
- Materiál: Pocínovaná měď
- Krytí: IP67
- Rozsah teplot: -40°C ~ 85°C
- Jmenovitý proud: 20A ~ 30A
- Kód: A0004

14 dnů na vrácení Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Odesíláme do 24 hodin Produkty kvalitně zabalíme. Pokud objednáte do 12 hodin, standardně odesíláme ještě týž den.  Doprava do 3 dnů Nabízíme dopravu až ke dveřím přes PPL, DPD a TopTrans. Osobní odběr je možný ve skladu v Polici nad Metují.  Individuální přístup Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 4SUN