Organizér na hodinky Aura, Černá Organizér na hodinky s 10 přihrádkami, pouzdro na hodinky se skleněným víkem, box na hodinky s vyjímatelným polštářem na hodinky, sametová vnitřní podšívka, kovový uzávěr, z PU, 25,4 x 7,8 x 20,2 cm, šedá. O tomto produktu: Pořiďte si tento box na hodinky domů a těšte se z dobrého poměru ceny a výkonu a vynikajícího zpracování. Zdůrazňuje eleganci vašich hodinek: Kombinace několika prvků: tmavě šedé švy, černý PU potah a lesklý kovový uzávěr, učiní z vaší kolekce... Celý popis

Koupit za 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Organizér na hodinky Aura, Černá

Organizér na hodinky s 10 přihrádkami, pouzdro na hodinky se skleněným víkem, box na hodinky s vyjímatelným polštářem na hodinky, sametová vnitřní podšívka, kovový uzávěr, z PU, 25,4 x 7,8 x 20,2 cm, šedá.

O tomto produktu:

Pořiďte si tento box na hodinky domů a těšte se z dobrého poměru ceny a výkonu a vynikajícího zpracování.
Zdůrazňuje eleganci vašich hodinek: Kombinace několika prvků: tmavě šedé švy, černý PU potah a lesklý kovový uzávěr, učiní z vaší kolekce hodinek atraktivní poutač.
: Váš outfit vám perfektně sedí a nyní už jen chybí vhodné hodinky. Podívejte se skrz průhledné skleněné víko a rychle se dostanete k požadovaným hodinkám.
Díky polštářkům na hodinky a sametové vnitřní podšívce, lze vaše oblíbené hodinky dobře uložit do 10 přihrádek a navíc jsou chráněny před prachem, poškrábáním, nárazy atd.!

Vlastnosti a parametry:
Materiál - MDF,PU,Sametová látka,sklo
Barva - Černá
Rozměr - 25 x 20 x 7,5 cm
Šířka - 25 cm
Hloubka - 20 cm
Výška - 7,5 cm
Počet ks v balení - 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Songmics
Rozměr 250 x 200 x 75 mm
Barva černé
Typ šperkovnice kazety
Využití na hodinky