Dejte svým vlasům nový sexy vzhled s prodloužením vlasů keratinovou metodou. Nejoblíbenější a nejčastěji používaná metoda permanentního prodloužení vlasů. V nabídce jsou přírodní rovné 100% pravé lidské vlasy v REMY kvalitě evropského typu. Každý pramen obsahuje keratinový "nehtík" k vytvoření spoje. Vlasové prameny jsou tedy plně připraveny k prodlužování. Kvalita remy značí vlasy s kutikulou směrem dolů, výsledkem jsou krásné jemné a lesklé vlasy, které se méně zacuchávají. Tyto kvalitní přírodní... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dejte svým vlasům nový sexy vzhled s prodloužením vlasů keratinovou metodou.
Nejoblíbenější a nejčastěji používaná metoda permanentního prodloužení vlasů.
V nabídce jsou přírodní rovné 100% pravé lidské vlasy v REMY kvalitě evropského typu.
Každý pramen obsahuje keratinový "nehtík" k vytvoření spoje. Vlasové prameny jsou tedy plně připraveny k prodlužování.
Kvalita remy značí vlasy s kutikulou směrem dolů, výsledkem jsou krásné jemné a lesklé vlasy, které se méně zacuchávají.
Tyto kvalitní přírodní vlasy mohou být tepelně i chemicky upravovány a můžete na ně používat jakékoli stylingové přípravky.
Podrobnosti:

Metoda prodloužení: keratin
Struktura: rovná
Délka: 60cm
Váha: 1 pramen váží 0,5g = 1 set (50 pramenů) váží 25g
Typ vlasů: 100% lidské remy vlasy evropského typu
Odstín: č. 12
Balení obsahuje: 50 pramenů k prodloužení

Připevňování vlasů probíhá za použití tepla, kdy se keratin roztaví a pramen k prodloužení se tak spojí s Vašimi vlastními vlasy. Keratin pak zatvrdne a vytvoří se tenký nenápadný, ale velmi pevný spoj.
Pro věrohodné prodloužení použijte alespoň 100-150 pramenů.
Pokud si přejete melírované vlasy, doporučujeme Vám zakoupit si alespoň dvě sady po 50ti pramenech v různých barvách a zkombinovat je.
Keratinové vlasy jsou dostupné v mnoha různých odstínech, délkách i hmotnostech.
Jestliže si zvolíte odstín, který se přesně neshoduje s tím Vaším, nezoufejte. Nikdo nemá vlasy v jednom tónu, vždy se barva skládá z mnoha barevných podtónů, které spolu tvoří celek. Stačí tedy vybrat co nejpodobnější odstín vlasů, jenž se pak smísí s Vašimi vlastními a vytvoří se tak přirozený melír.
Pokud si chcete být ale 100% jistá s výběrem odstínu, nabízíme službu profesionální rady, kdy nám stačí na e-mail poslat fotku Vašich vlasů a my Vám obratem doporučíme vhodnou barvu.
Zobrazit více