982CX Fíbrový disk Cubitron II 3M na černou i nerezovou ocel Tento nový disk obsahuje 3M precizně tvarované zrno a má vylepšený design pro delší životnost a lepší výkon. Dostupné zrnitosti: 36+ Dostupné průměry kotouče: 115 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm  - rychlejší broušení o neuvěřitelných 33% a větší odolnost ve srovnání s fíbrovými disky Cubitron™ II 982C - agresivnější broušení s menším tlakem - pomáhá snižovat únavu brusiče - ideální pro aplikace se středním a vysokým tlakem, pro agresivní... Celý popis

Koupit za 122 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

982CX Fíbrový disk Cubitron II 3M na černou i nerezovou ocel

Tento nový disk obsahuje 3M precizně tvarované zrno a má vylepšený design pro delší životnost a lepší výkon.

Dostupné zrnitosti: 36+

Dostupné průměry kotouče: 115 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm 

- rychlejší broušení o neuvěřitelných 33% a větší odolnost ve srovnání s fíbrovými disky Cubitron™ II 982C

- agresivnější broušení s menším tlakem - pomáhá snižovat únavu brusiče

- ideální pro aplikace se středním a vysokým tlakem, pro agresivní broušení, jako je odstraňování svarů, srážení hran atd.

- vhodné pro použití na běžné uhlíkové oceli

- vhodné i pro nerezovou ocel INOX

Udělejte více práce s vláknovým diskem 3M ™ Cubitron ™ II 982CX Pro. Díky přepracovanému zrnu 3M Precision-Shaped Grain tyto vláknové disky posouvají legendární řeznou rychlost a životnost brusných kotoučů 3M ™ Cubitron ™ II na novou úroveň. K dispozici v zrnitosti 36+ pro středotlaké a vysokotlaké aplikace, jako je broušení svarů, úkosy a silné odhrotování.

Přepracováno pro legendární výkon Jak se zlepšuje to nejlepší? Při vývoji 3M ™ Cubitron ™ II Fiber Disc 982CX Pro inženýři 3M přeformulovali průkopnickou technologii, která stojí za brusivem 3M ™ Cubitron ™ II. Toto přepracované zrno 3M Precision-Shaped Grain řeže ještě rychleji a vydrží ještě déle, což vám pomůže zvýšit produktivitu vašeho provozu. Full System Advantage 3M ™ Cubitron ™ II Fiber Disc 982CX Pro je součástí kompletního systému s pravým úhlem. Když zkombinujete disky 3M ™ Cubitron ™ II s pneumatickou úhlovou bruskou 3M ™ a našimi čelními deskami diskových podložek, připravujete se na novou úroveň produktivity s menšími vibracemi, hlukem a prachem. Při společném použití se zvyšuje účinnost každé součásti, aby se zajistil optimální brusný výkon - včetně životnosti brusiva, řezné rychlosti a konzistence.

Výroba značky napříč průmyslovými odvětvími 3M ™ Cubitron ™ II Fiber Disc 982CX Pro byl navržen s ohledem na vaše průmyslové odvětví. Při výrobě kovů funguje 982CX Pro skvěle na kovy od konstrukční oceli po plech. Díky široké škále aplikací při stavbě lodí a člunů a výrobě kovů jsou pokryty vaše specifické výzvy. Pokud jde o výrobu strojů, tyto vláknité disky umožňují rychlou práci v náročných podmínkách ve zemědělství a stavebnictví, průmyslových strojích, zpracování potravin a ropě a plynu. Maximální efektivita v robotických aplikacích Automatizované procesy broušení jsou stejně účinné jako abraziva, která používají. Přední integrátoři robotických systémů po celém světě, specifičtí optické disky 3M ™ Cubitron ™ II pro jejich legendární výkon a schopnost snižovat prostoje. Přepracované keramické tvarované zrno ve 3M ™ Cubitron ™ II Fibre Disc 982CX Pro udržuje roboty brousit svary a maximalizovat účinnost dlouho poté, co jiné vláknové disky vyžadují výměnu.

Doporučené aplikace

• Odstraňování svarů

• Úkosování

• Broušení

• Silné odhrotování

• Robotické a jiné automatizované aplikace 

Brand: Cubitron™ II
Brusný materiál: Precizně tvarované zrno
Další Obory:
Zemědělství
General Purpose Machinery/Equipment
Průmyslové stroje / zařízení
Zpracování potravin
Marine & Specialty Vehicle
Ships
Zábradlí
Ropa a plyn
Těžba
Boiler, Tank and Vessel
Shipping Container
Machine Shops
Průmyslové vybavení
Lodě
Architectual & Strutural Steel
Stavebnictví
 
Forma Produktu: Disk
Konfigurace otvorů: 492EQ
Maximální Rychlost: 12000.0 rpm
Obory: 
Opracování kovů
Fabricated Structural Metal
Podkladový Materiál: Vlákno
Průměr Středového Otvoru (Metrický): 22.23 mm
Rodina barev: Fialová
Typ uchycení: Štěrbinový
 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Průměr kotouče 180 mm

Podobné produkty