První rozšíření pro závodní bestseller HEAT. Motory burácejí, hustý déšť bičuje zem, atmosféra na Velké ceně Japonska je nabitá očekáváním a nejistotou. Nedotčená trať, která kdysi slibovala rychlost a přesnost, se nyní třpytí kapkami deště, stává se tak zrádnou a od jezdců vyžaduje maximální zručnost a soustředění.  Rozšíření HEAT: Hustý déšť představuje 2 nové závodní okruhy. Velká cena Japonska se koná těsně po přívalovém dešti a před zrádnými zatáčkami zůstávají velké kaluže, což snižuje vaši... Celý popis

Koupit za 746 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

První rozšíření pro závodní bestseller HEAT.

Motory burácejí, hustý déšť bičuje zem, atmosféra na Velké ceně Japonska je nabitá očekáváním a nejistotou. Nedotčená trať, která kdysi slibovala rychlost a přesnost, se nyní třpytí kapkami deště, stává se tak zrádnou a od jezdců vyžaduje maximální zručnost a soustředění. 

Rozšíření HEAT: Hustý déšť představuje 2 nové závodní okruhy. Velká cena Japonska se koná těsně po přívalovém dešti a před zrádnými zatáčkami zůstávají velké kaluže, což snižuje vaši schopnost zpomalit. Naopak nechvalně proslulá mexická trať nabízí vzrušující zážitek pro zkušené jezdce. Její četné zatáčky vyžadují rychlost a zručnost.

Zúčastněte se sezóny šampionátu roku 1964 a objevte nové karty vylepšení, které vám pomohou ochladit vaše auto a překonat nebezpečí těchto nových tratí.

Toto rozšíření obsahuje rovněž všechny komponenty pro dalšího hráče, který se může připojit k vašim závodům.

Obsah balení:

- 1 oboustranný herní plán

- 1 závodní auto a řadící páka

- 1 herní podložka

- 1 bodovací tabulka

- 1 příručka pravidel

- 57 karet

Představení hry (AJ):
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 10 let
Počet hráčů 1 - 7
Typ rodinné
Délka hry 60 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka ADC Blackfire
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty