Pán prstenů: Putování po Středozemi je kooperativní hra pro jednoho až pět hráčů. Během hry se skupina hrdinů vydává vstříc nebezpečným dobrodružstvím, aby společně prozkoumávali a přežili v obrovském epickém fantasy světě J.R.R. Tolkienova Pána prstenů. Při svém putování budou čelit mocným protivníkům, objevovat ztracené poklady, odhalovat dávno zapomenuté znalosti a upravovat dovednosti podle rolí v jejich Společenstvu. Temnota povstává, zlo sílí, stín a zkaženost se rozšiřují. Je nejvyšší čas,... Celý popis

Koupit za 2 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pán prstenů: Putování po Středozemi je kooperativní hra pro jednoho až pět hráčů. Během hry se skupina hrdinů vydává vstříc nebezpečným dobrodružstvím, aby společně prozkoumávali a přežili v obrovském epickém fantasy světě J.R.R. Tolkienova Pána prstenů.

Při svém putování budou čelit mocným protivníkům, objevovat ztracené poklady, odhalovat dávno zapomenuté znalosti a upravovat dovednosti podle rolí v jejich Společenstvu. Temnota povstává, zlo sílí, stín a zkaženost se rozšiřují. Je nejvyšší čas, aby se hrdinové vydali na své putování po Středozemi.

Každá hra Pána prstenů: Putování po Středozemi představuje jedno dobrodružství velké kampaně.

Během každého dobrodružství se hrdinové pokouší splnit sérii úkolů dříve, než je přemůže zlo rozpínající se po Středozemi. Hrdinové postupují kampaní bez ohledu na výsledky jednotlivých dobrodružství.

Nakonec, po dokončení série dobrodružství, dosáhne kampaň svého závěru, který skončí buď úspěchem, nebo neúspěchem celé družiny hrdinů.

Hra Pán prstenů: Putování po Středozemi vyžaduje, aby si jeden z hráčů do vhodného zařízení stáhl bezplatnou aplikaci Journeys in Middle-earth. Aplikace určuje výzvy a obsah, se kterým se hráči během hry setkají, od umísťování mapových dílů a žetonů, až po chování nepřátel.

Aplikace také hráčům umožňuje svůj postup ve hře uložit. Díky tomu mohou kampaň dokončit během několika herních sezení.

Aplikaci Journeys in Middle-earth lze volně stáhnout z některého z následujících obchodů: Appstore, Apple iOS App Store™, Google Play™._

Pokaždé, když se hráči pustí do dobrodružství, aplikace Putování po Středozemi toto dobrodružství vyplní obsahem vybraným z mnoha možností.

Stejné dobrodružství se bude v mnoha ohledech lišit: velikostí a rozložením mapy, střetnutími s nepřáteli i obyvateli, událostmi, které hrdiny potrápí, a mnoha dalšími.

Díky tomu mohou hráči při stejné kampani zažít pokaždé jiné příběhy.

Obshauje: 34 mapových dílů, 4 figurky přeživších, 2 přehledové listy území, 254 karet, 242 žetonů.

Věk: 14+

Počet hráčů: 1 - 5

Průměrná doba hry: 60 min.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Počet hráčů 1 - 5
Věk od 14 let
Přibližná doba hraní 60 min
Série Pán prstenů
Rok vydání 2019