adidas Campus 00s grey Gum

0 %
(0 hodnocení)

Rodinný business založený v roce 1924 se přeměnil na skutečnou světovou velmoc v oblasti sportovních oděvů a obuvi. Německá značka adidas je dnes značkou, která získává ve světě obrovský ohlas a hype nejen díky svému sportovnímu duchu, ale už je velice oblíbená i ve světě módy! Největší ohlas vzbudila spolupráce s americkým rapperem Kanyem Westem, který pro firmu navrhoval až do roku 2022 kolekce bot, které byly neskutečně limitované. První tenisky, které vznikly z této spolupráce vyšly z dílny... Celý popis

Koupit za 3 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rodinný business založený v roce 1924 se přeměnil na skutečnou světovou velmoc v oblasti sportovních oděvů a obuvi. Německá značka adidas je dnes značkou, která získává ve světě obrovský ohlas a hype nejen díky svému sportovnímu duchu, ale už je velice oblíbená i ve světě módy!

Největší ohlas vzbudila spolupráce s americkým rapperem Kanyem Westem, který pro firmu navrhoval až do roku 2022 kolekce bot, které byly neskutečně limitované. První tenisky, které vznikly z této spolupráce vyšly z dílny v roce 2015 - Yeezy 750. Tahle spolupráce byla tak úspěšná, že Yeezy z našich životů jen tak nedostaneme.. a ani nechceme. Boty, a dokonce i pantofle, které Ye navrhl jsou spojením jedinečného designu a nevídaného komfortu. Když se do nich jednou obuješ, tak tyhle boty už prostě nebudeš chtít sundat.

Na našem eshopu můžeš vybírat z několika variant - Yeezy 350, Yeezy Slide a Yeezy Foam.
Zobrazit více

Parametry

Značka adidas
Barva bílá