LEHKÉ A STABILNÍ CHRÁNIČE HOLENÍ Řada adidas X ti dopřeje rychlost a obratnost, ale i tak se budeš muset chránit před těmi, kteří tě budou chtít zastavit. Tyto fotbalové chrániče holení adidas X Speedportal League jsou ideální pro zápasy. Jsou vyrobené z lehkého odolného plastu, který tě neomezí v pohybu. Perforované tlumení zaručí prodyšnost a asymetrický design příjemně obepne holeně. Kompresní návlek zaručí, že vše zůstane na svém místě. Model obsahuje recyklované materiály vyrobené z odstřižků,... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LEHKÉ A STABILNÍ CHRÁNIČE HOLENÍ

Řada adidas X ti dopřeje rychlost a obratnost, ale i tak se budeš muset chránit před těmi, kteří tě budou chtít zastavit. Tyto fotbalové chrániče holení adidas X Speedportal League jsou ideální pro zápasy. Jsou vyrobené z lehkého odolného plastu, který tě neomezí v pohybu. Perforované tlumení zaručí prodyšnost a asymetrický design příjemně obepne holeně. Kompresní návlek zaručí, že vše zůstane na svém místě.

Model obsahuje recyklované materiály vyrobené z odstřižků, zbytků a odpadu, abychom zbytečně nezatěžovali životní prostředí výrobou nových materiálů.

Vlastnosti:

- pevný štít

- polstrování z EVA

- kompresní návlek

Materiál:

- svrchní materiál: tvarováno vstřikováním, 100% pryskyřice
Zobrazit více

Parametry

Výrobce adidas
Barva modré