AEG VX8-3-DB-P S-Bag, 10ks

0 %
(0 hodnocení)

Sáčky a HEPA filtr do vysavačů AEG VX8-3-DB-P S-Bag textilní 10+1ksSada HEPA filtr H13 pro AEG, ELECTROLUX S-Bag a sáčky 10ks s mikrofiltrem. HEPA filtr s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní, je vhodný pro modely uvedené níže. Parametry sáčků k vysavači Výrobce: DUBG120AEP10 Nedis Rozměry:... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sáčky a HEPA filtr do vysavačů AEG VX8-3-DB-P S-Bag textilní 10+1ksSada HEPA filtr H13 pro AEG, ELECTROLUX S-Bag a sáčky 10ks s mikrofiltrem. HEPA filtr s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní, je vhodný pro modely uvedené níže.
Parametry sáčků k vysavači

Výrobce: DUBG120AEP10 Nedis
Rozměry: 283 x 247 mm
Rozměr příruby: 114 x 99 mm
Otvor příruby: 54 x 48 mm
Počet ks: 10ks
Mikrofiltr: 1ks
Parametry HEPA H13 filtru

Rozměr filtru: 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru: 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru: 22/24 mm
Filtr neomyvatelný
Kompatibilní s filtry

HQ W7-54908-HQN
JOLLY HF22
KOMA HFEX1
NEDIS VCFI212HEP
NEDIS VCFI250ELPH
AEG AFS1W
AEG AEF12
AEG AEFG12W Green
AEG-ELECTROLUX EFS1W
ELECTROLUX Allergy Plus S-filter
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX EFH12
ELECTROLUX EFH12W
ELECTROLUX EFH12N
ELECTROLUX EFHG12W
ELECTROLUX EFH13
ELECTROLUX EFH13W
ELECTROLUX EF26
ELECTROLUX EFS1W
MENALUX F1800H
PHILIPS FC8031/00
PHILIPS FC8038/01
WORWO FSEL02AB
WORWO FSEL01AB
AEG 9001677690
AEG 9001966697
ELECTROLUX 1050598018
ELECTROLUX 1050598562
ELECTROLUX 1050598554
ELECTROLUX 1131247015
ELECTROLUX 2193411010
ELECTROLUX 53190095295
ELECTROLUX 53190095355
ELECTROLUX 9000819889
ELECTROLUX 9000844911
ELECTROLUX 9092880609
ELECTROLUX 9092880617
ELECTROLUX-PHILIPS-AEG HF04/HLUX04
VACS EF5011, EF5012, EF5013, EF5014, EF5015, EF5016
VACS HF0011, HF0012, HF0013, HF0014, HF0015, HF0016
HEPA EP-H12 filtr do vysavačů AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, Zanussi je neomyvatelný. Doporučení od většiny výrobců vysavačů: HEPA filtr pro vysavač je zapotřebí udržovat v čistotě a aspoň jednou za jeden rok vyměnit za nový prachový HEPA filtr, jinak může dojít k poškození vysavače díky přehrátí motoru.

AEG AFS1W
AEG ASKVX8
AEG AUSK7
AEG AUSK8
AEG AUSK9
AEG ASKVX9
ALAFIL AB070
ALAFIL ALLBAG typ S-Bag
ALAFIL PA070
BASICXL BXL-51865
ELECTROLUX E200
ELECTROLUX E200B
ELECTROLUX E200M
ELECTROLUX E201B
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX E201S
ELECTROLUX E202
ELECTROLUX E203
ELECTROLUX E203S
ELECTROLUX E205
ELECTROLUX E206B
ELECTROLUX E206S
ELECTROLUX E210B
ELECTROLUX E210P
ELECTROLUX E210S
ELECTROLUX E212B
ELECTROLUX ESKD9
ELECTROLUX GSK2
ELECTROLUX GSK1
ELECTROLUX VCAK1
ELECTROLUX SRK1S
ELECTROLUX SRKS1
ELECTROLUX UMP1
ELECTROLUX USK1
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX UMP3
HQ W7-51864/HQN
HQ BXL-50580/P
K&M EP-BAG
K&M E10.1
K&M E13
KOMA SB01S Universal Bag
KOMA SB02S MultiBag
MENLAUX 1800
MENALUX 1800P
MENALUX 1800MP
MENALUX 1800T
MENALUX 1800VT
PHILIPS FC 8019/01
PHILIPS FC 8021/03
PHILIPS FC 8022/04
PHILIPS FC 8027/01
PHILIPS FC 8060/01
VROPAP CBAG
WORWO ELMB01AO Perfect Bag
WORWO ELMB01K Perfect Bag
SWIRL E82
SWIRL PH86
XAVAX AE03
Zobrazit více

Bazarové nabídky