Inovovaný pás původního typu HOT SHAPERS. Pás na hubnutí Agama SLIM SHAPERS - účinně působí na odbourávání tukové tkáně. Slouží také jako hřejivá podpora beder a břicha. Používání pásu urychluje proces spalování tuků v těle a to hlavně při zvýšené aktivitě jako je cvičení, běh, chůze nebo jízda na kole, kdy rovnoměrně prohřívá partie. Kůže je pružnější a napnutější. Tkanina stretch neopren - je měkký a lehký, takže lze nosit také jako svrchní vrstvu pod oblečení, kde nebude nic poznat. Vnitřní... Celý popis

Koupit za 420 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Inovovaný pás původního typu HOT SHAPERS. Pás na hubnutí Agama SLIM SHAPERS - účinně působí na odbourávání tukové tkáně. Slouží také jako hřejivá podpora beder a břicha. Používání pásu urychluje proces spalování tuků v těle a to hlavně při zvýšené aktivitě jako je cvičení, běh, chůze nebo jízda na kole, kdy rovnoměrně prohřívá partie. Kůže je pružnější a napnutější.

Tkanina stretch neopren - je měkký a lehký, takže lze nosit také jako svrchní vrstvu pod oblečení, kde nebude nic poznat. Vnitřní vrstva zvyšuje tělesnou teplotu a tím stimuluje pocení, vnější vrstva pohlcuje vlhkost, aby se člověk cítil neustále v suchu. 

Vnitřní část je nově tvořena hladkým neoprenem bez tkaniny, který zvyšuje účinnost.

Nově vyroben v širší variantě, která pokryje část od podprsí po boky.

Výška pásu 32 až 33.

Vyrobeno v ČR.

Vhodné doplnit kalhotami Agama HOT SHAPERS.

Velikosti na obvody pasu:

Velikost S: 60-69 cm

Velikost M: 70-79 cm

Velikost L: 80-89 cm

Velikost XL: 90-99 cm

Velikost XXL: 100-115 cm

Na přání, možnost výroby na míru!
Zobrazit více

Parametry

Značka Agama
Barva černá