Ahinsa Shoes kozačky black

95 %
(4 hodnocení)

Loni jste vzali naše barefoot kozačky útokem. A tak jsme se je rozhodli ještě vylepšit. Stále jsou pohodlné a prostorné. Stále jen tak nepromoknou a sednou na jakékoliv lýtko. Ale teď vás navíc zahřejí i v nejtužších mrazech. Přidali jsme veganský kožíšek, který prověřily dlouhé finské zimy. S ním budete v teple ve frontě na svařák i při výšlapu za město.Radši byste (pod)zimní variantu bez kožíšku? Najdete ji tady. Navržené fyzioterapeuty pro zdravou chůzi a pohodlí Ručně vyráběné v Česku a Chorvatsku... Celý popis

Koupit za 3 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Loni jste vzali naše barefoot kozačky útokem. A tak jsme se je rozhodli ještě vylepšit. Stále jsou pohodlné a prostorné. Stále jen tak nepromoknou a sednou na jakékoliv lýtko. Ale teď vás navíc zahřejí i v nejtužších mrazech. Přidali jsme veganský kožíšek, který prověřily dlouhé finské zimy. S ním budete v teple ve frontě na svařák i při výšlapu za město.Radši byste (pod)zimní variantu bez kožíšku? Najdete ji tady.
Navržené fyzioterapeuty pro zdravou chůzi a pohodlí
Ručně vyráběné v Česku a Chorvatsku
100% vegan
Jen tak nepromoknou
Sednou na širší i velmi úzké lýtko
Rychlé obutí díky zipu
Odolná podrážka se hned tak neprošlape
Hřejivý veganský kožíšek vás udrží v teple
Nulový drop a jen 4mm podrážka
Lukáš Klimpera, fyzioterapeut„V barefoot botách Ahinsa shoes fungují zdravě nejen vaše nohy, ale celé tělo. Výsledky měření na Masarykově univerzitě prokázaly, že noha v Ahinsa shoes zanechává téměř stejný otisk jako bosá noha.“ŘADA BAREFOOT: OSVOBOĎTE SVÉ NOHY
Všimli jste si, že klasické boty mají úplně jiný tvar než vaše nohy? Drtí vás jako svěrák, proto se každý den těšíte, až je zujete.Vyzkoušejte barefoot boty, které dají prostor prstům a flexibilitu celému chodidlu. V Ahinsa shoes se každá cesta promění v jemnou masáž nohou – a také vašeho mozku. Věděli jste, že chůze v bosobotách stimuluje mozková centra?A to není všechno. V barefoot botách
aktivujete dlouhé svalové řetězce
zapojíte hluboký stabilizační systém
podpoříte funkci vnitřních orgánů
Přezujte se do bot, které respektují tvar a ohebnost vašich chodidel.Ještě nemáte s barefoot botami zkušenosti? Začněte řadou Comfort. Přidali jsme do ní pěnovou stélku (vložku), která tlumí vaše kroky. Na barefoot přejdete snadno, jen stélku vyjmete.
VEGANSKÁ KŮŽE CF+ A NEOPREN: DVOJKA, KTERÁ VÁS ZAHŘEJE
V těchhle botách vás počasí nezaskočí.Boty jsme pro vás vyrobili z evropské veganské kůže CF+. Zvenku jen tak nepromokne, zevnitř vstřebá vlhkost a odvede ji ven.Vaše lýtko obepne neopren. Díky němu se vám kozačky přizpůsobí a zahřejí vás.A co je nejlepší? Oba materiály jsou extrémně odolné. Tyto kozačky neokopete ani nepoškrábete. Opravdu, zkoušeli jsme to!
Odvádí pot od nohy
Odolává poškrábání
100% vegan
Přizpůsobí se lýtku
KOŽÍŠEK BEZ KRUTOSTIVíte, co nejlíp zahřeje? Že kožíšek? Skoro. Ještě lepší je etický kožíšek, kvůli kterému nezemřelo žádné zvíře. Takový kožíšek pro vás vzniká v Itálii. Díky speciální membráně odvádí pot od nohy, ale nepropouští k nim vlhkost zvenčí.Zahřeje i ve finských mrazech. Opravdu, i tam naši zákazníci nosí Ahinsa shoes a nemůžou si kožíšek vynachválit.Zasloužíte si sucho, teplo a čisté svědomí. Obujte Ahinsa shoes.
Hřeje i v mrazech
Odvádí vlhkosti od nohy
Ekologický a etický

LIFO+: EXTRA OHEBNÁ PODRÁŽKA, KTERÁ VYDRŽÍ ROKY
S německou podrážkou Lifo+ zdoláte jakýkoliv terén. Je lehoučká a stejně ohebná jako vaše chodidla. A neklouže ani na mokrém povrchu (zkoušeli jsme to).Ptáte se, jestli vám vydrží? I na to jsme vymysleli. Vybrali jsme extra odolnou německou směs, která se hnedtak neprošoupe.
Tenká a lehká podrážka
Spolehlivá i na mokrém povrchu
Maximálně ohebná
Odolá opotřebení (neprošoupe se)
Stejně zdravé jako chůze bosky, potvrzuje měřeníV Ahinsa shoes kráčíte zdravě a přirozeně – to ukázalo i měření provedené na Masarykově univerzitě.Potvrdilo, že Ahinsa shoes vám umožňují zapojit nohu stejně jako při bosé chůzi. Oproti tomu klasické boty vaši nohu svazují a nedovolují jí kontakt se zemí.Udělejte něco pro své zdraví ještě dnes.
Zobrazit více

Parametry

Značka Ahinsa shoes
Barva černá
Materiál umělá kůže
Typ zapínání na zip
Styl společenské
Období zimní