AHProfi TBR0109-X

0 %
(0 hodnocení)

Jeden z největších dílenských vozíků na nářadí z PROFI řady v naší nabídce. Pojízdná skříňka s 9 uzamykatelnými zásuvkami. Nejvyšší řada vozíku garantuje nejkvalitnější možné konstrukční zpracování - nejsilnější použité plechy, velmi kvalitní kuličková ložiska v pojezdech šuplíků, kvalitní kolečka z tvrdé pryže i odolný nástřik červenou barvou.  Oba boky jsou konstruovány jako výklopné uši, díky nimž získáme další odkládací prostor v podobě závěsné děrované desky a úložného prostoru, např. pro... Celý popis

Koupit za 21 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jeden z největších dílenských vozíků na nářadí z PROFI řady v naší nabídce. Pojízdná skříňka s 9 uzamykatelnými zásuvkami.

Nejvyšší řada vozíku garantuje nejkvalitnější možné konstrukční zpracování - nejsilnější použité plechy, velmi kvalitní kuličková ložiska v pojezdech šuplíků, kvalitní kolečka z tvrdé pryže i odolný nástřik červenou barvou. 

Oba boky jsou konstruovány jako výklopné uši, díky nimž získáme další odkládací prostor v podobě závěsné děrované desky a úložného prostoru, např. pro montážní materiál rozdělený do plastových boxů na šroubky.

Hlavní součástí dílenského vozíku je 9 zásuvek na nářadí, které je možné za pomoci klíčku uzamknout. Jednotlivé šuplíky jsou osazené velmi kvalitními kuličkovými ložisky v pojezdech, což umožňuje snadné vysunutí i zasunutí i při maximálním zatížením.

Pracovní deska je vyrobena z tvrzeného odolného plastu a je opatřena prolisy, které nářadí rozdělí a zabrání jejich odkutálení či pomíchání.  

TIP: Výplně dílenských vozíků zvyšují přehlednost a pořádek v nářadí. Pokud základní nářadí nemáte nebo je potřebujete nahradit, můžete využít PROFI základní sadu LICOTA, která obsahuje 420 ks nejběžněji používaného nářadí do všech druhů provozů. Sady jsou rozděleny a uloženy ve výplních do šuplíků tohoto dílenského vozíku s 420 ks nářadí. A navíc, kvalita značky LICOTA je přibližně o 1/3 vyšší než např. konkurenční YATO. 

Nepřehlédněte náš článek, který vám s výběrem toho pravého vozíku určitě pomůže:
 

 Jak vybrat správný dílenský vozík?

Další informace k vozíku Titan:

- Celokovová kvalitní konstrukce dílenského vozíku doplněná o kvalitní kuličková ložiska ve výsuvech šuplíků.
- Lakovaný povrch v červeném provedení s pogumovanými rohy.
- 2 boční úložné prostory obsahují 12 háků a 10 přihrádek.
- 9 uzamykatelných zásuvek.
- Pracovní deska z tvrzeného plastu s prolisy pro perfektní uložení právě používaného nářadí.
- K objednávce bude účtováno vyšší dopravné podle ceníku kurýrní služby.
- Rozměry vozíku (š x h x v): 890 x 530 x 875 (bez koleček), 890 x 530 x 1028 (s kolečky).

Pozor! Tento vozík Titan je bez nářadí.

 
Rozměry jednotlivých zásuvek (Š x V x H):
 

Zásuvka A: 7x - 565 x 410 x 40 mm.

Zásuvka B: 1x - 565 x 410 x 95 mm.

Zásuvka C: 1x - 565 x 410 x 150 mm.

Boční škříňka D: 2x - 125 x 430 x 800 mm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AHProfi
Hmotnost 97.3 kg
Počet zásuvek 9
Vybavení bez vybavení
Kuličkový pojezd zásuvek ano

Podobné produkty