AHProfi TBR4007U-X

0 %
(0 hodnocení)

Pojízdná skříňka v přepychovém černém provedení se 7 zásuvkami, které jsou samozřejmě opatřeny kuličkovými pojezdy a zajištěny proti neúmyslnému vysunutí, se stane hvězdou jakékoli dílny. Konstrukce a opláštění je tvořeno ocelovými prvky s práškovou úpravou, kde se snoubí léty prověřená výroba dílenských vozíků společnosti Torin Big Red a potřeby těžkého provozu z praxe. Skvěle rozeznatelná madla zásuvek s velmi dobrou možností úchopu a pojezdy s kuličkovými ložisky zaručují bezproblémové, tiché... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pojízdná skříňka v přepychovém černém provedení se 7 zásuvkami, které jsou samozřejmě opatřeny kuličkovými pojezdy a zajištěny proti neúmyslnému vysunutí, se stane hvězdou jakékoli dílny.

Konstrukce a opláštění je tvořeno ocelovými prvky s práškovou úpravou, kde se snoubí léty prověřená výroba dílenských vozíků společnosti Torin Big Red a potřeby těžkého provozu z praxe. Skvěle rozeznatelná madla zásuvek s velmi dobrou možností úchopu a pojezdy s kuličkovými ložisky zaručují bezproblémové, tiché a snadné používání zásuvek v každodenním provozu. Rozdílná výška jednotlivých úložných prostorů umožňuje přehledně členit používané nástroje.

Vozík je opatřen 4 koly, kde 2 z nich jsou otočná na kuličkových ložiscích a vybavená brzdami a není sebemenší problém se skříní zatáčet a dovést nářadí přímo na místo montáže. Odpadá tak čas na neustálé vracení se a zkoumání potřebného nářadí při montáži. Skříň je dodávána složená a je nutné pouze přišroubovat kola a madlo - vše naleznete v jedné ze zásuvek i s potřebnými šrouby a manuálem. Do vozíku je možné přiobjednat i sady s nářadím, které zaručeně zpřehledňují a zrychlují práci. Doplňkové sady nářadí můžete prohlédnout ZDE. Celou skříň je možné uzamknout. V zásilce naleznete také náhradní klíček.

Vrchní deska je dostatečně prostorná (67 x 45 cm) a ze tří stran vymezená lemem pro odložení dílů nebo aktuálně používaného nářadí. Protiskluzová část k ní není záměrně připevněna, aby si uživatel mohl horní desku osadit jakýmkoli jiný materiálem, který mu při montážích vyhovuje a skříňku si tak upravil dle svých individuálních potřeb. Kompletní rozměry dílenského vozíku naleznete v záložce Podrobnější informace.

 

Rozměry
Šířka
Hloubka
Výška

Skříň
680 mm
458 mm
856 mm

5 zásuvek
570 mm
406 mm
74,5 mm

2 zásuvky
570 mm
410 mm
153,5 mm

Skříň s kolečky
680 mm
458 mm
995 mm

 

Nosnost vozíku: 250kg

 

Rozměry jednotlivých zásuvek (Š x V x H):

 

Zásuvka A: 6x - 560 x 405 x 55 mm.

Zásuvka B: 1x - 560 x 405 x 135 mm.

 

-
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AHProfi
Hmotnost 64.8 kg
Počet zásuvek 7
Barva zásuvek/dveří černé
Kuličkový pojezd zásuvek ano

Podobné produkty