AHProfi TBR4607-X

0 %
(0 hodnocení)

Pojízdný montážní vozík je vyroben z ocelového plechu se zesílenou konstrukcí. Konstrukce je ošetřena speciální odolnou povrchovou úpravou za pomoci práškové barvy. Horní deska je osazena výměnou gumovou protiskluznou podložkou. 7 uzamykatelných zásuvek s kuličkovými ložisky ve výsuvech pomáhá snadnému výsuvu i při maximálním zatížení zásuvek. Výsuv je osazen dorazem. Vnitřní rozměr zásuvek je 570 x 410 mm. Pro snadnou manipulaci s dílenským vozíkem využijete madlo, které lze přimontovat na obě... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pojízdný montážní vozík je vyroben z ocelového plechu se zesílenou konstrukcí. Konstrukce je ošetřena speciální odolnou povrchovou úpravou za pomoci práškové barvy.

Horní deska je osazena výměnou gumovou protiskluznou podložkou.

7 uzamykatelných zásuvek s kuličkovými ložisky ve výsuvech pomáhá snadnému výsuvu i při maximálním zatížení zásuvek. Výsuv je osazen dorazem. Vnitřní rozměr zásuvek je 570 x 410 mm.

Pro snadnou manipulaci s dílenským vozíkem využijete madlo, které lze přimontovat na obě strany. Doporučujeme namontovat na stranu s otočnými koly (případně kola přehodit).

K objednávce bude účtováno vyšší dopravné podle ceníku kurýrní služby, protože vozík posíláme na paletě. Chráníme tak vozík před poškozením při dopravě.

Rozměry (š x v x h): 750 x 950 x 460 cm. 

 

 Jak vybrat správný dílenský vozík?

 

Tento dílenský vozík nabízíme i v provedení s nářadím 163 ks od PROFI výrobce LICOTA.

Tento vozík byl dodáván dříve pod označením BR4607. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AHProfi
Hmotnost 52 kg
Počet zásuvek 7
Kuličkový pojezd zásuvek ano

Podobné produkty