Air Jordan je dceřinou společností značky Nike. V roce 1984 byl Nike na sestupu a při snaze dát firmě nový impulz se tehdy rozhodl oslovit nováčka v NBA Michaela Jordana. I přes zjevný počáteční nezájem se nakonec rozhodl kontrakt podepsat. Air Jordan jsou ztělesněním Michaela Jordana i díky tomu, že designéři vždy brali vážně jeho nápady, postřehy a životní styl, který se promítal do bot. Značka je celosvětově známá a lidé bez ohledu na věk stojí dlouhé fronty na nejnovější modely.Kůže - velmi... Celý popis

Koupit za 14 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Air Jordan je dceřinou společností značky Nike. V roce 1984 byl Nike na sestupu a při snaze dát firmě nový impulz se tehdy rozhodl oslovit nováčka v NBA Michaela Jordana. I přes zjevný počáteční nezájem se nakonec rozhodl kontrakt podepsat. Air Jordan jsou ztělesněním Michaela Jordana i díky tomu, že designéři vždy brali vážně jeho nápady, postřehy a životní styl, který se promítal do bot. Značka je celosvětově známá a lidé bez ohledu na věk stojí dlouhé fronty na nejnovější modely.Kůže - velmi odolný a flexibilní materiál. Je měkká, prodyšná a schopná se přizpůsobit tvaru nohy.Plast - pevný materiál s nízkou hmotností. Je nepropustný tekutinám a odolný proti vlivům počasí. Guma - snadno se udržuje a je pružná, což zajišťuje komfort při chůzi. Semiš - kůže upravená broušením na rubové straně. Rubová strana se stává pohledovou a vyznačuje se jemnou „chlupatostí“.
Tip: Boty z hladké kůže jednoduše vyčistíte vlhkým hadříkem nebo kartáčem. Poté je suchým hadříkem vysušte. Semiš potřebuje zvláštní péči. Čistěte je pravidelně nasucho pryžovým kartáčem. Důležitá je také impregnace!
Zobrazit více

Parametry

Značka Nike
Barva vícebarevná
Svrchní materiál guma