AJS 784-05040

94 %
(6 hodnocení)

Plastová trubka 47cm pro vysavače s průměrem připojení 32 mm   Tato segmentovaná - jednoduchá - prodlužovací - stohovatelná - trubka pasuje k vysavačům s průměrem připojení 32 mm: ELECTROLUX, AEG, ARLETT, BRAVO, CONCEPT, DAEWOO, DIRT DEVIL, ELECTROLUX, ETA, GALLET, HOOVER, KARCHER, LUX, MAKITA, MOULINEX, NILFISK, NUMATIC, PROGRESS, ROWENTA, SENCOR, THOMAS, VAX, ZANUSSI ..... Trubka je stohovatelná - lze tedy nasunout 2 nebo tři na sebe - vysávání v hůře dostupných místech je pak jednodušší. Výhodou... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastová trubka 47cm pro vysavače s průměrem připojení 32 mm
  Tato segmentovaná - jednoduchá - prodlužovací - stohovatelná - trubka pasuje k vysavačům s průměrem připojení 32 mm: ELECTROLUX, AEG, ARLETT, BRAVO, CONCEPT, DAEWOO, DIRT DEVIL, ELECTROLUX, ETA, GALLET, HOOVER, KARCHER, LUX, MAKITA, MOULINEX, NILFISK, NUMATIC, PROGRESS, ROWENTA, SENCOR, THOMAS, VAX, ZANUSSI ..... Trubka je stohovatelná - lze tedy nasunout 2 nebo tři na sebe - vysávání v hůře dostupných místech je pak jednodušší. Výhodou je i nízká hmotnost trubice. Trubku nelze nasadit na kovovou teleskopickou trubici, lze použít pouze stejné plastové trubky - např. k prodloužení akčního radiusu vysavače.

jednoduchá plastová trubka k vysavačům Electrolux, Concept, Bravo, Dirt Devil, Nilfisk, Fam, Philips a další průměr připojení příslušenství: 32 mmdélka trubky: 470 mmorientační rozměry: vnější průměr 31,1 mm, vnitřní průměr 27,7 mm / vnější průměr: 34,2 mm, vnitřní průměr 31,3 mm 1 ks v baleníuniverzální náhradní díl Jaký průměr trubky k vysavači 32 mm.
Jak změřit správně průměr náhradní trubky (hubice) pro vysavač zde najdete návod jak změřit správně průměr trubky k vysavači pro jakýkoliv nástavec, který je právě potřeba.  
  
Trubka pro vysavače 32 mm je vhodná pro mnoho typů i značek.
  
AEGAQUA FAM
ARLETTBRAVOBESTRONBIRUM
CONCEPTCALLORCURTISS
CARREFOUR
DAEWOODIRT DEVILDE LONGHI
ELECTROLUXELEXAVOX
ETAEUROCLEANFAMFIRST
GALLETGOBLIN
HOOVERHYUNDAIHUGIN
KÄRCHERLUXMAKITAMIOSTARMPM
MOULINEXNILFISKNUMATICOPTIMUMPHILIPSPERFECTPROGRESS
ROWENTASENCORSORMASOLAC
TASKITHOMASTHOMSON
TORNADOVAXZANUSSI

  
Zobrazit více