AJS RE0358

92 %
(6 hodnocení)

Redukce (adaptér) pro vysavač trubka 35 mm na hubice a další nástavce s průměrem 32 mm k různým značkám    Adaptér k vysavači sloužící k připojení trubky vysavače s průměrem 35 mm (některé vysavače AEG - Bosch - ETA, Kärcher - a další) na hubici s průměrem 32 mm (Electrolux - Rowenta a jiné). Například vlastníte vysavač Bosch a k němu máte ve výbavě turbokartáč, který by se hodil k využití i s druhým vysavačem v domácnosti - například Electrolux. S touto redukcí je připojení možné.   Redukce (adaptér)... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Redukce (adaptér) pro vysavač trubka 35 mm na hubice a další nástavce s průměrem 32 mm k různým značkám
  
Adaptér k vysavači sloužící k připojení trubky vysavače s průměrem 35 mm (některé vysavače AEG - Bosch - ETA, Kärcher - a další) na hubici s průměrem 32 mm (Electrolux - Rowenta a jiné). Například vlastníte vysavač Bosch a k němu máte ve výbavě turbokartáč, který by se hodil k využití i s druhým vysavačem v domácnosti - například Electrolux. S touto redukcí je připojení možné.
 

Redukce (adaptér) pro vysavače tyč 35 mm na nástavec 32 mm.Může to být řešení v případě, že nemůžete sehnat k svému vysavači originální podlahovou hubici.Nevhodné pro starší vysavače Zelmer!! Jde o vnitřní průměr tyče, ne vnější.
Tímto adaptérem připojíte ke kruhové trubce  vašeho vysavače s průměrem 35 mm kteroukoli hubici nebo jiné příslušenství s průměrem 32 mm.
Kdy se hodí adaptér - redukce k vysavači? Přečtěte si více.  
Trubky 32 mm:
Trubkami s označením „32 mm průměr" jsou obvykle osazeny vysavače Electrolux, některé modely AEG, Aqua Vac, Carrefour, Chromex, Clatronic, Concept, De Longhi, Dirt Devil, Elexavox, Fam, Fif, First Line, Goblin, MPM, Nilfisk, Optimum, Progress, Philips, některé modely Rowenta, Solac, Sencor, Thomson, Tornado, Ufesa, Vax, Volta, Zanussi a jiné modely.  
Hubice 35 mm:
Trubkami a tedy i hubicemi (tyčemi) o průměru 35 mm jsou obvykle osazeny vysavače Black and Decker, Bosch, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, většina vysavačů Eta, Fakir, Gold Star, Indesit, Iskra, Hot Point, Kärcher Krups, LG, Miele, Moulinex, National, Nogamatic, Panasonic a některé modely Rowenta, Samsung, Siemens, Tornado, Uralux.   

Redukce k vysavačům 32/35 mm je vhodná pro více značek a modelů vysavačů ▼
Zobrazit více