AJS RE7364

0 %
(0 hodnocení)

Redukce (adaptér) trubka 32 mm Electrolux / na hubice 31 mm Zelmer pro vysavače    Tato redukce (adaptér) k vysavačům slouží k připojení hubice Zelmer (s vnitřním průměrem 31,3 mm) na trubky s průměrem 32 mm (například Electrolux a jiné vysavače). Máte doma vysavač Zelmer a potřebujete k trubkám 32 jiného vysavače napojit hubici či minihubici právě od Zelmeru? Pak je tato redukce řešením přesně pro vás.    Adaptér k vysavači sloužící k připojení trubky vysavače s průměrem 32 mm (např. Electrolux)... Celý popis

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Redukce (adaptér) trubka 32 mm Electrolux / na hubice 31 mm Zelmer pro vysavače
  
Tato redukce (adaptér) k vysavačům slouží k připojení hubice Zelmer (s vnitřním průměrem 31,3 mm) na trubky s průměrem 32 mm (například Electrolux a jiné vysavače). Máte doma vysavač Zelmer a potřebujete k trubkám 32 jiného vysavače napojit hubici či minihubici právě od Zelmeru? Pak je tato redukce řešením přesně pro vás.
  

Adaptér k vysavači sloužící k připojení trubky vysavače s průměrem 32 mm (např. Electrolux) na hubici Zelmer (31,3 mm)
Může to být řešení v případě, pokud vám ze staršího vysavače Zelmer zbyla hubice v dobré kondici, kterou by bylo třeba připojit k vysavači Electrolux, kde naopak je třeba náhrada.Kdy se hodí adaptér - redukce k vysavači? Přečtěte si více. 
  
Trubky 32 mm:
Trubkami s označením „32 mm průměr" jsou obvykle osazeny vysavače Electrolux, některé modely AEG, Aqua Vac, Carrefour, Chromex, Clatronic, Concept, De Longhi, Dirt Devil, Elexavox, Fam, Fif, First Line, Goblin, MPM, Nilfisk, Optimum, Progress, Philips, některé modely Rowenta, Solac, Sencor, Thomson, Tornado, Ufesa, Vax, Volta, Zanussi a jiné modely.  
Hubice 31,3 mm - Zelmer:
Hubice Zelmer s vnitřním průměrem 31,3 mm jsou typizované takřka u všech vysavačů Zelmer. To proto, že hubice Zelmer se zasunují do trubky, trubka poté do madla hadice. Nově jsou tímto typem trubky osazeny i vodní vysavače Bosch Aqua Wash Clean BWD4xxx   

 
 
Zobrazit více