Dětský nahřívací a chladící polštářek Termofor s výplní s višňových pecek má široké využití. Miminkům uleví od bolesti bříška, zácpě, maminky jej ocení při bolesti zad, kloubů a svalů nebo během menstruačních potíží. Užijete jej však i mimo toto náročné období. Polštářek je možné užít jako suché teplo nebo jako studený obklad. Je vyroben z pečlivě vybraných a vysušených višňových pecek. Je 100% bezpečný a vhodný pro děti. Neobsahuje žádné tekutiny, které by se mohly vylít. Třešňové polštářky plní... Celý popis

Koupit za 111 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dětský nahřívací a chladící polštářek Termofor s výplní s višňových pecek má široké využití. Miminkům uleví od bolesti bříška, zácpě, maminky jej ocení při bolesti zad, kloubů a svalů nebo během menstruačních potíží. Užijete jej však i mimo toto náročné období. Polštářek je možné užít jako suché teplo nebo jako studený obklad.
Je vyroben z pečlivě vybraných a vysušených višňových pecek. Je 100% bezpečný a vhodný pro děti. Neobsahuje žádné tekutiny, které by se mohly vylít. Třešňové polštářky plní stejnou funkci jako více známé pohankové polštářky. Můžete je nahřát na sluníčku, v mikrovlnné troubě nebo na topení a naakumulované teplo využít při bolestech bříška vašeho miminka. Po nahřátí udržuje teplotu až 1 hodinu. Přirozeně vyzařuje teplo, což eliminuje možnost popálení a poškození pokožky. Tvar je ideální pro malá bříška.

Použití po nahřátí:
- novorozenecká kolika, plynatost, zácpa
- bolesti svalů
- menstruační bolesti
Použití po vychlazení:
- kousnutí hmyzem
- horečka
- modřiny
- migréna

Návod k použití:
- pro nahřátí:
Polštářek umístíte do mikrovlnné trouby (600 W/ cca 90 sekund), do trouby (na 130°/cca 10 minut) nebo na jiný zdroj tepla, například radiátor. NIKDY NEOHŘÍVEJTE S POTAHEM.
Po zahřátí polštářku, pecky promíchejte a zkontrolujte teplotu na zápěstí.
- Pro chlazení:
Termofor s krytem vložte na 60 minut do mrazničky nebo na 2 hodiny do chladničky.
Nezapomeňte ji chránit před stykem s potravinami.
Potah lze prát ručně nebo v pračce na 30°C.
Výrobek není hračka - obsahuje malé části, které může dítě spolknout.
Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen. Pokud je vložka opotřebovaná/špinavá, vyměňte ji za novou.

Rozměry: 13 x 16 cm
Zobrazit více

Parametry

Materiál 100% bavlna
Výrobce Akuku
Barva žlutá
Rozměr 13 x 16 cm