Aladin Hookah Flame modrý

0 %
(0 hodnocení)

Velmi oblíbený plynový žhavič na uhlíky do vodní dýmky je Vám u nás k dispozici za bezkonkurenční cenu. Věčný problém se žhavením kokosových briket je navždy vyřešen:-) S plynovým žhavičem uhlíků do vodní dýmky rychle a pohodlně rozpálíte i ty nejobtížněji rozpalitelné uhlíky do vodní dýmky bez starostí během krátké chviličky. Výkonný žhavič čerpá plyn ze 190g plynové kartuše, která mu dodává úžasnou výhřevnost i výdrž. Budete překvapeni, jak rychle a pohodlně s tímto žhavičem rozpálíte uhlíky... Celý popis

Koupit za 498 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velmi oblíbený plynový žhavič na uhlíky do vodní dýmky je Vám u nás k dispozici za bezkonkurenční cenu.
Věčný problém se žhavením kokosových briket je navždy vyřešen:-)
S plynovým žhavičem uhlíků do vodní dýmky rychle a pohodlně rozpálíte i ty nejobtížněji rozpalitelné uhlíky do vodní dýmky bez starostí během krátké chviličky.
Výkonný žhavič čerpá plyn ze 190g plynové kartuše, která mu dodává úžasnou výhřevnost i výdrž.
Budete překvapeni, jak rychle a pohodlně s tímto žhavičem rozpálíte uhlíky do vodní dýmky. Žhavič je navíc skvěle kompaktní pro bezproblémové cestování, všude Vám může být po ruce. Rozpalování uhlíků do vodní dýmky nikdy nebylo snazší.
Doporučené použití: všechny nesamozápalné druhy uhlíků do vodní dýmky (kokosové uhlíky do vodní dýmky, bambusové uhlíky do vodní dýmky, klasické brikety všech značek a velikostí). Žhavič lze samozřejmě používat i jako cestovní ohřívač jídla:-)
Z bezpečnostních důvodů je žhavič dodáván bez plynu. Plynové kartuše je třeba objednat zvlášť, k dispozici jsou zde.
Výška žhaviče: 25cm
Průměr prostoru pro uhlíky: 11cm
Váha: cca 730g (bez kartuše)
Návod k použití ke stažení zde.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hookah Flame
Značka Hookah Flame