Vodní dýmka Aladin MVP 500 je vodní dýmka z vrcholné řady proslulého výrobce Aladin. Vodní dýmka Aladin MVP je poctivá frézovaná nerezová vodní dýmka špičkové kvality. Váza vodní dýmky Aladin MVP je robustní a velmi stabilní. Tělo je frézováné z poctivého těžkého kusu nerezové oceli. Spoj těla vodní dýmka Aladin MVP s vázou je řešen závitem. Vodní dýmka je dodávaná se silikonovou hadici soft touch, která nechytá nečistoty z okolí jako konvenční silikonová hadice, navíc je příjemná na omak. Nerezové... Celý popis

Koupit za 2 998 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vodní dýmka Aladin MVP 500 je vodní dýmka z vrcholné řady proslulého výrobce Aladin. Vodní dýmka Aladin MVP je poctivá frézovaná nerezová vodní dýmka špičkové kvality. Váza vodní dýmky Aladin MVP je robustní a velmi stabilní. Tělo je frézováné z poctivého těžkého kusu nerezové oceli.
Spoj těla vodní dýmka Aladin MVP s vázou je řešen závitem. Vodní dýmka je dodávaná se silikonovou hadici soft touch, která nechytá nečistoty z okolí jako konvenční silikonová hadice, navíc je příjemná na omak.
Nerezové vodní dýmky Aladin MVP jsou designově čisté a krásné, mají skvělý tah, snadno se rozeberou a čistí a jsou vhodné i pro velmi časté používání v provozech. Ke snadné manipulaci přispívá i konektor hadice na zábrus a zábrusový spoj najdeme rovněž na těle vodní dýmky pod táckem (pro snadné  vysypání popela z tácku).
Vodní dýmky Aladin MVP 500 mají připraveny 4 vývody na hadice - stačí dokoupit další hadice a dýmka pohodlně obslouží až 4 kuřáky, aniž by s tím měla jakýkoliv problém. Originál MVP koncovky na zábrus najdete rovněž v naší nabídce.
Na spodní trubce vodní dýmky je velmi praktický regulovatelný difusor.
Součástí vodní dýmky Aladin MVP je dále elegantní hliníkový náustek, pružina proti přehýbání hadice, šikovná hluboká keramická korunka včetně sítka a rovněž praktická badcha.

Celková výška vodní dýmky: 57 cm (bez badchy)
Výška vázy vodní dýmky: 24 cm
Výška těla vodní dýmky: 25 cm
Počet vývodů na hadici vodní dýmky: 4
Počet hadic v základní sadě: 1 silikonová soft touch s alu náustkem
Délka hadice vodní dýmky: 175 cm

Vodní dýmky Aladin MVP nerez jsou dodávány s bohatým příslušenstvím. Co vše při objednání této vodní dýmky dostanete?

1. Vodní dýmku (váza + tělo dýmky)
2. Silikonovou hadici soft touch s alu náustkem a pružinou
3. Tácek na odkládání uhlíků 
4. Keramickou korunku (hluboký phunnel se sítkem)
5. Kleště na uhlíky
6. Velmi podrobný návod na přípravu vodní dýmky
7. Badchu
Zobrazit více