Na Kvídovu LCD kreslicí tabulku můžete kreslit, psát vzkazy nebo hrát hry, aniž byste potřebovali papír. Vaše dílo vždy lehce smažete mazacím tlačítkem. Do této tabulky lze vkládat i Kvídovy šablony na nácvik psaní, uvolňování ruky, malování zvířátek, piškvorky, lodě či hádání slov. Hračka na baterie. Kvídova LCD kreslicí tabulka skvěle zabaví vás i vaše děti na cestách i doma. Můžete na ni kreslit, psát vzkazy nebo hrát malovací hry, aniž byste potřebovali papír. Kresba či nápis na tabulce svítí... Celý popis

Koupit za 357 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Na Kvídovu LCD kreslicí tabulku můžete kreslit, psát vzkazy nebo hrát hry, aniž byste potřebovali papír. Vaše dílo vždy lehce smažete mazacím tlačítkem. Do této tabulky lze vkládat i Kvídovy šablony na nácvik psaní, uvolňování ruky, malování zvířátek, piškvorky, lodě či hádání slov. Hračka na baterie.

Kvídova LCD kreslicí tabulka skvěle zabaví vás i vaše děti na cestách i doma. Můžete na ni kreslit, psát vzkazy nebo hrát malovací hry, aniž byste potřebovali papír. Kresba či nápis na tabulce svítí do té doby, než zmáčknete mazací tlačítko. Poté se vše smaže a pokračujete s čistou plochou. Tabulka je lehká, tenká a odolná. Baterie vydrží až dva roky, protože se energie spotřebovává pouze při mazání. Displej nevyzařuje škodlivé modré světlo a nedochází ke zpožďování tahu v průběhu psaní.

Rozměry balení (š v h): 14,5 x 22 x 0,5cm
Velikost tabulky (uhlopříčka): 21,5cm
Materiál: plast
Baterie: 1x 3V CR2016 (je součástí)
Obsah balení: kreslicí LCD tabulka, stylus (speciální "tužka"), návod s tipy na hry, kreslení a kaligrafii

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ALBI Česká republika a.s.
Věk od 5 let