Hrací podložka má veselé barvy a různé materiály. Měkký materiál dodává příjemný pocit. Na hrazdičce jsou zavěšena veselá barevná zvířátka. Pro děti od 3 měsíců. Součástí podložky je interaktivní pianko. Uvedená cena je za 1 kus hračky. POZOR, VÍCE DRUHŮ! Vidíte fotku zboží, kde je zobrazeno více variant či barev? Konkrétní barvu či variantu této hračky bohužel není možné zvolit. Zboží je prodáváno jako náhodný kus dle aktuálních skladových kapacit. Uvedený ilustrační obrázek nemusí zobrazovat... Celý popis

Koupit za 277 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hrací podložka má veselé barvy a různé materiály. Měkký materiál dodává příjemný pocit. Na hrazdičce jsou zavěšena veselá barevná zvířátka. Pro děti od 3 měsíců. Součástí podložky je interaktivní pianko.

Uvedená cena je za 1 kus hračky.

POZOR, VÍCE DRUHŮ! Vidíte fotku zboží, kde je zobrazeno více variant či barev? Konkrétní barvu či variantu této hračky bohužel není možné zvolit. Zboží je prodáváno jako náhodný kus dle aktuálních skladových kapacit. Uvedený ilustrační obrázek nemusí zobrazovat všechny varianty produktu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alltoys