ZLEVNĚNÝ PRODUKT - EXPIRACE 2/2022 ALPA emulze hřejivá Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly. Již po krátké masáži tímto přípravkem jsou svaly připraveny na zvýšenou námahu. Přípravek lze použít i na zatuhlé svalstvo. Obsahuje kreatin, který urychluje regeneraci a pomáhá zlepšit fyzickou kondici. Doporučení: U citlivých... Celý popis

Koupit za 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ZLEVNĚNÝ PRODUKT -EXPIRACE2/2022ALPA emulze hřejivá

Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly. Již po krátké masáži tímto přípravkem jsou svaly připraveny na zvýšenou námahu. Přípravek lze použít i na zatuhlé svalstvo. Obsahuje kreatin, který urychluje regeneraci a pomáhá zlepšit fyzickou kondici.

Doporučení:U citlivých jedinců se může vyskytnout alergická reakce na některou z aktivních látek přípravku. Před aplikací doporučujeme prověřit vlastní snášenlivost přípravku na malé části pokožky na předloktí.

Obsah:1000 ml
Zobrazit více

Parametry

Značka Alpa
Objem 1000 ml
Konzistence emulze
Výrobce Alpa
CBD ne
Hřejivé ano
Chladivé ne
Přírodní ne
Regenerační ano
Relaxační ano
Sportovní ano
Univerzální ano
Voděodolné ne
Zklidňující ano
Proti bolesti ano
Bez parabenů ano
S přírodními oleji ne
Bez parfemace ne
Bez silikonů ano
Bez sulfátů ano
Bez barviv ano
Zobrazit více parametrů