Alpine SWT-12S4

93 %
(2 hodnocení)

Alpine SWT-12S4 Značka Alpine představuje předního výrobce v oblasti spotřební elektroniky pro automobily, informačních technologií a komunikací. V široké nabídce produktů nechybí ani obsáhlá řada vysoce kvalitních reproduktorů do auta, ze které si zajisté vybere každý uživatel. Alpine znamená volbu vysoké kvality a odmění Vás vynikajícím zvukem. Bassreflex subwoofer tube Alpine SWT-12S4 je vynikající řešením jak jednoduše upgradovat úroveň basů ve Vašem automobilu na novou úroveň. Subwoofer je... Celý popis

Koupit za 3 717 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Alpine SWT-12S4


Značka Alpine představuje předního výrobce v oblasti spotřební elektroniky pro automobily, informačních technologií a komunikací. V široké nabídce produktů nechybí ani obsáhlá řada vysoce kvalitních reproduktorů do auta, ze které si zajisté vybere každý uživatel. Alpine znamená volbu vysoké kvality a odmění Vás vynikajícím zvukem.
Bassreflex subwoofer tube Alpine SWT-12S4 je vynikající řešením jak jednoduše upgradovat úroveň basů ve Vašem automobilu na novou úroveň. Subwoofer je dodáván s instalačními držáky a řemeny a velmi efektně působí jeho šité Alpine Logo.
Jedná se 12“ subwoofer reproduktor s impedancí 4 Ohmy, extrémním výkonem s parametry, které ohromí každého posluchače. Špičkový výkon subwooferu dosahuje excelentních 1000 W a RMS výkon 300 W. Frekvenční rozsah reproduktoru se pohybuje v rozmezí 28Hz až 200Hz a citlivost 92 dB / W (1m). Celkové rozměry činí průměr 324 mm x 660 mm délka.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alpine
Citlivost 92 dB
Výkon 1000 W
Frekvenční rozsah od 28 Hz
Frekvenční rozsah do 20000 Hz
Hmotnost 10.34 kg kg

Podobné produkty