Alpinestars CR-X DRYSTAR

80 %
(3 hodnocení)

- unikátní konstrukce vyztužující vložky podrážky z TPU plastu pro maximální ochranu chodidla a zajištění flexibility současně - podšívka s klimatickou membránou DRYSTAR® - CE certifikovaná obuv CR-X DRYSTAR® jsou motocyklové boty pro vyjížďkové účely s možností použití i mimo jízdu na motocyklu a zajištění celodenního komfortu během chůze. Boty CR-X spojují některé vlastnosti běžeckých/vycházkových bot a poskytují tak přiléhavý střih konstrukce interiéru boty, kloubený s aspektem dostatečného... Celý popis

Koupit za 4 719 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- unikátní konstrukce vyztužující vložky podrážky z TPU plastu pro maximální ochranu chodidla a zajištění flexibility současně

- podšívka s klimatickou membránou DRYSTAR®

- CE certifikovaná obuv

CR-X DRYSTAR® jsou motocyklové boty pro vyjížďkové účely s možností použití i mimo jízdu na motocyklu a zajištění celodenního komfortu během chůze. Boty CR-X spojují některé vlastnosti běžeckých/vycházkových bot a poskytují tak přiléhavý střih konstrukce interiéru boty, kloubený s aspektem dostatečného vnitřního objemu pro zajištění komfortu při celodenním používání i mimo jízdu na motocyklu. Klimatická membrána DRYSTAR® zajišťuje vodotěsnost a prodyšnost během různorodého počasí. Provedení ve spolupráci se značkou HONDA.

Konstrukce:

- Lehká vnitřní konstrukce s minimálním množstvím prvků, která zajišťuje perfektní, přiléhavé padnutí "podobně" jako u strečových sportovních rukavic nebo sportovních běžeckých bot.

- Podšívka s voděodolnou a prodyšnou klimatickou membránou DRYSTAR®.

- Konstrukce jazyka boty je pružně fixována tak, aby zůstala na místě ve správné pozici během jízdy pro přesné, přiléhavé, bezpečné a komfortní použití bot.

- Dopadová část podrážky s výškovým rozdílem středu boty oproti patě a špičce je 9 mm (odpovídající mnoha konvenčním běžeckým botám, které mají tento "DROP" 9 mm jako rozměrový parametr podrážky), a díky tomu tak zajišťuje pohodlný přenos váhy přes chodidlo při chůzi či běhu.

- Drážkování podrážky v oblasti klenby chodidla zajišťuje pružnost a pomáhá ohebnosti podrážky tak, aby zvyšovala komfort nošení.

Bezpečnostní prvky:

- Unikátní konstrukce celoplošné vyztužující vložky podrážky z TPU plastu pro zajištění maximální ochrany chodidla během jízdy na motocyklu, ale i dostatečné flexibility podrážky při běžné chůzi.

- Skrytá asymetrická ochrana kotníků v podobě TPU protektorů pro efektivní a nenápadnou formu ochrany.

- CE certifikovaná obuv dle EN13634:2017.

Přednosti produktu:

- Plochu v úrovni řadičky tvoří materiál s vysokou odolností proti oděru s TPU povrchovou úpravou pro zvýšení trvanlivosti.

- Vnitřní vrstva z EVA paměťové pěny vložená mezi vnější a vnitřní materiál snižuje tlak na chodidlo a oblast v úrovni řazení.

- Odnímatelná anatomická vložka z EVA paměťové pěny.

- Technologie odnímatelné vložky ORTHOLITE zajišťuje dlouhodobý komfort nošení díky postupnému vytvarování dle konkrétního chodila a zamezuje přehřátí nohy díky směsi prodyšného materiálu OPEN CELL PU.

- Asymetrický tvar spodní plochy podrážky a drapákový profil povrchu zajišťují výborný grip a odolnost proti oděru.

- Pryžová směs složení podrážky odolná proti kontaktu s olejem zajišťuje optimální grip a sníženou pravděpodobnost uklouznutí na špinavém či kluzkém povrchu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alpinestars
Typ silniční / turistické
Vyztužená špička ano
Reflexní prvky ano

Podobné produkty