Opěrka nohy Mazda CX-5 II 2017-2024 • nerezová Praktická opěrka vám efektivně ochrání nášlapový prostor pro levou nohu řidiče před trvalým odřením nebo postupným opotřebením čalounění. Funkce opěrky ale není pouze o bezpečnosti vašeho vozu, získáte také elegantní a stylový doplněk interiéru, který mu dodá moderní ráz. Každá opěrka je výrobcem designově a tvarově řešena tak, aby k danému modelu auta dokonale a přesně padla, více ve fotogalerii. Opěrka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli (žádný... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Opěrka nohy Mazda CX-5 II 2017-2024 • nerezová

Praktická opěrka vám efektivně ochrání nášlapový prostor pro levou nohu řidiče před trvalým odřením nebo postupným opotřebením čalounění.

Funkce opěrky ale není pouze o bezpečnosti vašeho vozu, získáte také elegantní a stylový doplněk interiéru, který mu dodá moderní ráz. Každá opěrka je výrobcem designově a tvarově řešena tak, aby k danému modelu auta dokonale a přesně padla, více ve fotogalerii.

Opěrka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli (žádný laciný hliník ale poctivý kov), na její vnější straně jsou nalisovány příčné protiskluzové výstupky z gumo-plastu.

Snadná montáž

V případě plastového provedení podlahy opěrku přichytíte pomocí pevné 3M samolepící oboustranné pásky. Pokud je na podlaze koberec, opěrku stačí připevnit suchým zipem.

Specifikace a parametry

- Výrobce: Alu-Frost

- Materiál: nerezová ocel tloušťky 0,8 mm (jednoplášť)

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alu-Frost