Vysoce kvalitní ruční pračka pro všechny typy gramofonových desek s kompletním příslušenstvím V průběhu času se v drážkách vinylových usazují drobné částice prachu, které bývají nejčastější příčinou šumu a praskání během přehrávání. Tento film se jen obtížně čistí pouze karbonovým kartáčkem. Hrot přenosky pak během přehrávání z drážky shromažďuje jemné nečistoty - výsledkem je zkreslený zvuk, nebo dokonce přeskakování v drážce. Vyčistěte vaše vinylové desky jemně a zároveň efektivně! Čisté nahrávky... Celý popis

Koupit za 1 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vysoce kvalitní ruční pračka pro všechny typy gramofonových desek s kompletním příslušenstvím
V průběhu času se v drážkách vinylových usazují drobné částice prachu, které bývají nejčastější příčinou šumu a praskání během přehrávání. Tento film se jen obtížně čistí pouze karbonovým kartáčkem. Hrot přenosky pak během přehrávání z drážky shromažďuje jemné nečistoty - výsledkem je zkreslený zvuk, nebo dokonce přeskakování v drážce.
Vyčistěte vaše vinylové desky jemně a zároveň efektivně! Čisté nahrávky znějí mnohem lépe a pomáhají chránit hrot přenosky před prachem. V této ruční pračce je čištění gramofonových desk jednoduché a vysoce efektivní. Pračka je vhodná pro všechny typy záznamů: LP, 45 i 78 a pomáhá udržet trvalou hodnotu vaší drahocené vinylové sbírky.
Dodávaná čistící kapalina Old Franks Cleaning Liquid snižuje hromadění statické elektřiny na povrchu LP desky a obsah láhve vydrží na asi 100 12" LP desek (v závislosti na stupni znečištění).
 
Sada obsahuje
- Ruční pračku Wash´n´Play 2 (Nádržka + čistícíkartáčky z kozí srsti).
- Unalšeč pro ukotvení gramofonové desky s ochranou pryžovou vrstvou která chrání popisový štítek LP před navlhnutím.
- Plastová nálevka.
- Čistící kapalinu 1000 ml pro opakované použití.
- Sušák na 16 gramofonových desek.
 
Upozornění: Dodávaná čistící kapalina není vhodná pro šelakové gramofonové desky.
 
Postup čištění
1. Umístěte pračku na rovný povrch a nalijte do něj dodaný čistící roztok.
2. Dle návodu k obsluze umístěte desku mezi pryžové vrsvy základny a těsnícího kotouče a upevněte LP zajišťovací svorkou.
3. Umístěte desku i s unašečem do pračky a pomalu otáčejte rukou deskou v jednom směru. Po několika kolech opakujte totéž v opačném směru.
4. Obě strany záznamu jsou očištěny zároveň a prach zůstává na dně lázně.
5. Po dokončení vyjměte desku z pračky, povolte zajišťovací svorku a umístěte desku na sušicí rošt. Nechte LP přirozeně vyschnout.
6. Po vyčištění a vysušení je doporučeno uschovat gramofonovou desku do nového antistatického obalu (např. analogis 6067) , aby nemohlo dojít k zanešení nečistot pozůstalých v původním obalu do drážek právě vyčištěné desky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Analogis