Anobic VT WF3

0 %
(0 hodnocení)

Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VT WF3, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat. Anobic VT WF3 využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady. Toto chytré zařízení se neustále učí podle toho, jak ho používáte. Ať už cestujete po Asii nebo s batohem na zádech po Evropě, Anobic VT WF3 je vaším dokonalým společníkem na cestách. Díky častým aktualizacím... Celý popis

Koupit za 6 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VT WF3, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat. AnobicVT WF3využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady. Toto chytré zařízení se neustále učí podle toho, jak ho používáte. Ať už cestujete po Asii nebo s batohem na zádech po Evropě, AnobicVT WF3je vaším dokonalým společníkem na cestách.Díky častým aktualizacím softwaru máte nejnovější technologie vždy po ruce.Dva vysoce kvalitní reproduktory. Kapesní tenký design. Lehký odolný prémiový kryt.

1.Přesný online překlad 127 jazyků.

Jazykový překladač AnobicVT WF3překládá s přesností až 97 % a dokáže přesně přeložit až 127 jazyků a dialektů. Můžete tak snadno komunikovat s cizinci autentickým způsobem. Naše překladatelské zařízení je společníkem na cesty, který se pohodlně vejde do dlaně a můžete ho nosit všude s sebou.2.Překladač s HD rozlišením obrazovky.

Okamžitý překlad a offline překlad. Naše zařízení pro překlad jazyků vstupuje do překladače, jakmile promluvíte, a okamžitě prolomí jazykovou bariéru s dobou odezvy <0,5 sekundy. Užijte si bezproblémovou komunikaci s okamžitým obousměrným překladem.3.Vysoce přesný hlasový překlad.

Toto vícejazyčné překladové zařízení je schopno rychlé odezvy do 0,5 sekundy. Poté odvysílá překlad jasným hlasem nebo zobrazí text na obrazovce. Funkci hlasového překladu lze použít pro mluvený překlad mezi dvěma osobami různých jazyků.4.Fotopřekladač.

Okamžitý jazykový překladač má vestavěný fotoaparát s vysokým rozlišením a výkonnou rozpoznávací schopností, který podporuje překlad fotografií až v 60 jazycích. Tento překlad fotografií vám může pomoci při čtení menu/cestovních značek/časopisů/nálepek v různých jazycích.Poznámka: Před použitím strhněte ochrannou fólii fotoaparátu.5.Universální použití.

1. Pro cestovatele. 2. Pro zdravotníky a pacienty. 3. Pro obchodníky, právníky, podniky, orgány činné v trestním řízení a další. 4. Pro učitele a studenty.Technické parametry

Paměť RAM/ROM:1 Gb/8 Gb

Velikost:126x55x11 mm

Displej:Dotykový 2.4” (6,02 sm), 854x480 px, TFT (IPS)

Kamera:5,0 Mpx

Vestavěná baterie:lithium-polymerová

Váha:109 gr

Přenos dat:HotSpot/Wi-Fi

Mobilní internet:WAP/WiFi 802.11b/g, Hot Spot

Obsahuje:1x Hlasový překladač Anobic VTS, PC-Link, Manual v češtine

Lokalizace:čeština

OS:Android

Počet jazyků:127

Početdialektů:71 angličtiny, 15 španělštiny, 18 arabštiny...

Offline:11 jazyků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Anobic

Podobné produkty