Antares 1290 4159 PU MEK

0 %
(0 hodnocení)

Dílenská židle 1290 PU MEK chrom,  extend a kluzáky Polyuretanová dílenská židle v černém provedení je určena pro dílenské prostředí s nároky na spolehlivost a snadnou údržbu. Židle 1290 PU MEK tak bude praktickým parťákem v dílně nebo garáži. Základní provedení - chromový kříž, bez područek, černá barva, extend, kluzáky. Foto ilustrační. Klíčové vlastnosti: - záruka 24 měsíců - barva – černá - materiál – polyuretan - výšková stavitelnost - nastavitelná výška opěráku - stavitelná hloubka... Celý popis

Koupit za 4 406 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dílenská židle 1290 PU MEK chrom,  extend a kluzáky

Polyuretanová dílenská židle v černém provedení je určena pro dílenské prostředí s nároky na spolehlivost a snadnou údržbu. Židle 1290 PU MEK tak bude praktickým parťákem v dílně nebo garáži. Základní provedení - chromový kříž, bez područek, černá barva, extend, kluzáky. Foto ilustrační.

Klíčové vlastnosti:

- záruka 24 měsíců

- barva – černá

- materiál – polyuretan

- výšková stavitelnost

- nastavitelná výška opěráku

- stavitelná hloubka sedáku

- kluzáky

- extend

- chromový kříž

Dílenská židle má sedák i opěrák vyrobený z polyuretanu v černé barvě. Židle nabízí výškovou stavitelnost pomocí plynového pístu. Dále lze nastavit výška opěráku a hloubka sedáku.

Kříž dílenské židle je vyroben z chromu a jeho součástí jsou kluzáky. Dílenská židle 1290 PU MEK navíc nabízí extend pro opěru nohou.

Způsob balení:

Dodáváno v demontu. Váha židle je 11,8 kg.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Antares
Nosnost 140 kg

Podobné produkty