Antares Tennessee

83 %
(207 hodnocení)

Kancelářská židle Tennessee černé Jedná se o výškově nastavitelné křeslo s područkami a s prodyšným opěrákem. Židle je vhodná spíše pro sezení domů k počítači. Produkt byl nahrazen židlí ALBERTA. Klíčové vlastnosti křesla Tennnessee: - pohodlné kancelářské křeslo s vysokým opěrákem - houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy - chromový kříž a píst - pevné područky již v ceně - opěrák černá síťovina, hlavová opěrka z černé koženky - sedák černá látka - záruka 2 roky Židle má pevné... Celý popis

Koupit za 1 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kancelářská židle Tennessee černé

Jedná se o výškově nastavitelné křeslo s područkami a s prodyšným opěrákem. Židle je vhodná spíše pro sezení domů k počítači.

Produkt byl nahrazen židlí ALBERTA.

Klíčové vlastnosti křesla Tennnessee:

- pohodlné kancelářské křeslo s vysokým opěrákem

- houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy

- chromový kříž a píst

- pevné područky již v ceně

- opěrák černá síťovina, hlavová opěrka z černé koženky

- sedák černá látka

- záruka 2 roky

Židle má pevné nenastavitelné područky. Područky se montují kovovou stranou směřující dozadu. Dále má houpací mechanismus s aretací, takže se jedná o jednoduchou mechaniku, která se používá především u kancelářských křesel.

Tato židle je vhodná spíše pro sezení domů k počítači. Pro kancelář bychom ji nedoporučovali, jelikož nezvládne 8- hodinový kancelářský provoz. Rádi Vám poradíme při výběru - kontaktujte nás.

Způsob balení:

Židle je dodávaná v krabici o hmotnosti 15 kg a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. Složení židle Vám potrvá jen 20 minut.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Antares
Nosnost 120 kg
Výška sedáku 60 cm
S opěrkou hlavy ano
Šířka sedáku 47 cm
Dětské ne

Podobné produkty