MagSafe. Dobře jim to klape. MagSafe je nový ekosystém doplňků, které se snadno přicvaknou a podporují rychlejší bezdrátové nabíjení. Nepřebernými barevnými kombinacemi si je doladíš přesně podle svého stylu. Průhledný kryt s MagSafe navrhl Apple jako příjemný doplněk na ochranu iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro. Tenhle tenký a lehký kryt Apple skvěle padne do ruky. Spolehlivě iPhone 12 a 12 Pro chrání a nechává vyniknout jeho barvu. Je vyrobený ze směsi opticky čirého polykarbonátu a pružných materiálů,... Celý popis

Koupit za 1 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MagSafe. Dobře jim to klape.
MagSafe je nový ekosystém doplňků, které se snadno přicvaknou a podporují rychlejší bezdrátové nabíjení. Nepřebernými barevnými kombinacemi si je doladíš přesně podle svého stylu.

Průhledný kryt s MagSafe navrhl Apple jako příjemný doplněk na ochranu iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro.

Tenhle tenký a lehký kryt Apple skvěle padne do ruky. Spolehlivě iPhone 12 a 12 Pro chrání a nechává vyniknout jeho barvu. Je vyrobený ze směsi opticky čirého polykarbonátu a pružných materiálů, dokonale obepíná tlačítka telefonu a nijak nebrání jeho ovládání. Z vnější i vnitřní strany je kryt odolný proti poškrábání. A jeho optimalizované materiály ani po delší době nezežloutnou.

Díky integrovaným magnetům, které k iPhonu 12 | 12 Pro bezchybně přilehnou, působí jeho připnutí i odepnutí pokaždé kouzelně. Dokonale zarovnané magnety zaručují rychlejší a jednodušší bezdrátové nabíjení než dřív. Když iPhone potřebuješ nabít, i s nasazeným krytem k němu přicvakni nabíječku MagSafe nebo ho polož na Qi nabíječku.

Každý kryt Apple má za sebou tisíce hodin testování v průběhu navrhování i výroby. Proto nejen dobře vypadá, ale hlavně iPhone chrání při pádu a před poškrábáním.
Zobrazit více

Bazarové nabídky