Průhledný kryt s MagSafe na iPhone 14 Pro Max Tenhle tenký a lehký kryt Apple skvěle padne do ruky. Spolehlivě ochrání tvůj iPhone 14 Pro Max a nechá vyniknout jeho barvu. Je vyrobený ze směsi opticky čirého polykarbonátu a pružných materiálů, dokonale obepíná tlačítka telefonu a nijak nebrání jeho ovládání. Z vnější i vnitřní strany je odolný proti poškrábání. A jeho optimalizované materiály ani po delší době nezežloutnou. Díky integrovaným magnetům, které se s iPhonem 14 Pro Max dokonale zarovnají,... Celý popis

Koupit za 1 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Průhledný kryt s MagSafe na iPhone 14 Pro Max

Tenhle tenký a lehký kryt Apple skvěle padne do ruky. Spolehlivě ochrání tvůj iPhone 14 Pro Max a nechá vyniknout jeho barvu.

Je vyrobený ze směsi opticky čirého polykarbonátu a pružných materiálů, dokonale obepíná tlačítka telefonu a nijak nebrání jeho ovládání. Z vnější i vnitřní strany je odolný proti poškrábání. A jeho optimalizované materiály ani po delší době nezežloutnou.

Díky integrovaným magnetům, které se s iPhonem 14 Pro Max dokonale zarovnají, působí jeho připnutí pokaždé kouzelně a bezdrátové nabíjení je rychlejší. Když iPhone potřebuješ nabít, stačí k němu i s nasazeným krytem přicvaknout nabíječku MagSafe nebo ho položit na Qi nabíječku.

Každý kryt Apple má za sebou tisíce hodin testování v průběhu navrhování i výroby. Proto nejen dobře vypadá, ale hlavně iPhone chrání při pádu a před poškrábáním.

Kompatibilita

Modely iPhonu

*iPhone 14 Pro Max
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Barva čiré
Materiál polykarbonát
Pro značku Apple
Přihrádka na kreditky ne
Model telefonu Apple iPhone 14 Pro Max

Podobné produkty