Tento originální kryt představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone v luxusním a elegantním designu. Chraňte svůj iPhone s originálním příslušenstvím Apple, které zachová dokonalý design vašeho telefonu. Dokonalý pár Silikonový kryt Apple na iPhone SE těsně obepíná tlačítka hlasitosti, boční tlačítko a křivky telefonu, aniž by mu přidával na objemu. Vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. Hedvábně jemný vnější povrch silikonu se příjemně drží. Kryt můžete na telefonu nechat i... Celý popis

Koupit za 1 153 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tento originální kryt představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone v luxusním a elegantním designu. Chraňte svůj iPhone s originálním příslušenstvím Apple, které zachová dokonalý design vašeho telefonu.

Dokonalý pár
Silikonový kryt Apple na iPhone SE těsně obepíná tlačítka hlasitosti, boční tlačítko a křivky telefonu, aniž by mu přidával na objemu. Vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. Hedvábně jemný vnější povrch silikonu se příjemně drží. Kryt můžete na telefonu nechat i při bezdrátovém nabíjení.

Elegance a kvalita
Každý kryt Apple má za sebou tisíce hodin testování v průběhu navrhování i výroby. Proto nejen dobře vypadá, ale hlavně iPhone chrání při pádu a před poškrábáním.

Co je v krabici:
Silikonový kryt na iPhone SE

Určeno pro:

- iPhone SE (3. generace)
- iPhone SE (2. generace)
- iPhone 8
- iPhone 7

Zboží z oficiální české distribuce. 100% záruka originálu! Určitě doporučujeme přečíst náš článek o tom, jak poznat originální Apple pouzdro.
Zobrazit více

Bazarové nabídky