Apple Mac mini MMFK3CZ/A

100 %
(2 hodnocení)

Mini počítač Apple Mac mini M2 8-core S novým čipem Apple M2 se posouvají možnosti Apple Mac mini na mnohem vyšší úroveň. S novým Mac mini se můžete v klidu vrhnout i na náročný střih videa ve vysokém rozlišení a využívat náročné profesionální aplikace. Přidejte všestrannou řadu portů a máte pracovní nástroj připravený přizpůsobit se jakémukoli nastavení a pracovnímu režimu. - Ve stejném kompaktním formátu nabízí mnohem vyšší výkon než předešlá generace - S čipem M2 zpracuje výpočetně náročné... Celý popis

Koupit za 20 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mini počítač Apple Mac mini M2 8-core

S novým čipem Apple M2 se posouvají možnosti Apple Mac mini na mnohem vyšší úroveň. S novým Mac mini se můžete v klidu vrhnout i na náročný střih videa ve vysokém rozlišení a využívat náročné profesionální aplikace. Přidejte všestrannou řadu portů a máte pracovní nástroj připravený přizpůsobit se jakémukoli nastavení a pracovnímu režimu.

- Ve stejném kompaktním formátu nabízí mnohem vyšší výkon než předešlá generace

- S čipem M2 zpracuje výpočetně náročné úkoly, jako je úprava velkých obrázků a videa s vysokým rozlišením

- Vhodný pro nejrůznější aktivity: kancelář, hry, zábava, střih videa, grafická a hudební tvorba

- Rychlé připojení WiFi 6E ax, Bluetooth 5.3 a Thunderbolt 4 / USB 4

Ohromující výkon
Nyní nabízí Mac mini vysoce výkonný mikročip z vlastních dílen Apple navržený přímo pro Mac. Apple M2 je opravdovou revolucí pro počítače Mac. Na jediném miniaturním čipu je integrované CPU, GPU, Neural Engine, potřebná rozhraní a mnohé další technologie. Nabízí násobné rychlosti CPU a GPU proti předešlým generacím počítačů Mac a navíc je velmi úsporný. Objevte novou dimenzi výkonu s procesorem Apple M2.

- 8jádrové CPU

- 10jádrová integrovaná grafika

- 16jádrový Neural Engine s ohromujícím výkonem umělé inteligence a strojového učení

Mnoho způsobů využití
Nový Mac mini M2 využijete nejen jako stolní počítač, domácí centrum zábavy nebo spolehlivý systém ve vaší kanceláři. Mac mini nabízí tolik výkonu, že s ním zvládnete hrát moderní hry, vytvářet grafický obsah, střihat video a skládat hudbu. Strojové učení 16jádrového Neural Engine bleskurychle zvládne analýzy videí, rozpoznávání hlasu, zpracování obrazu a další úlohy.

Bohatá konektivita
S rozhraním Thunderbolt 4 / USB 4 můžete připojit téměř jakoukoli periferii. Má oboustranný design a umožňuje nabíjení, připojení dalších periferií. Nechybí ani standardní porty USB Type-A, gigabitový Ethernet, HDMI. Moderní doba si pak vyžádala ultrarychlou WiFi 6E a Bluetooth 5.3. Díky tomuto Mac mini snadno připojíte všechna zařízení, která potřebujete.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Typ procesoru Apple M2
Operační systém Apple mac OS
Typ PC mini PC
Dle použití kancelářské
Mechanika ne
Velikost operační paměti 8 GB
Velikost pevného disku 512 GB
Počet USB konektorů 2
Počet jader procesoru 8
Druh grafické karty integrované
Wi-Fi ano
Čtečka paměťových karet ne
Hmotnost 1.18 kg
Zobrazit více parametrů