Apple Watch Ultra 49mm titanová s hvězdně bílým alpským tahem L Představujeme hodinky, které překonávají limity. Stejně jako ti, kdo je nosí. Čas na divočinu. Představujeme vůbec nejhouževnatější a nejschopnější Apple Watch. S robustním titanovým pouzdrem, přesnou dvoufrekvenční GPS, baterií až na 36 hodin, svobodou mobilního připojení a třemi druhy specializovaných řemínků pro sportovce a dobrodruhy jakéhokoli zaměření.V prodeji od 23. září Design Technický vrchol. Vypadají drsně. Protože jsou.... Celý popis

Koupit za 20 658 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Apple Watch Ultra 49mm titanová s hvězdně bílým alpským tahem L

Představujeme hodinky, které překonávají limity.
Stejně jako ti, kdo je nosí.

Čas na divočinu.
Představujeme vůbec nejhouževnatější a nejschopnější Apple Watch. S robustním titanovým pouzdrem, přesnou dvoufrekvenční GPS, baterií až na 36 hodin, svobodou mobilního připojení a třemi druhy specializovaných řemínků pro sportovce a dobrodruhy jakéhokoli zaměření.V prodeji od 23. září
Design
Technický vrchol.
Vypadají drsně. Protože jsou.
Při vývoji vrcholových sportovních hodinek jsme každý detail podřídili výkonu těch, kteří na ně budou spoléhat. V titanu se dokonale snoubí nízká hmotnost s velkou houževnatostí a odolností proti korozi. Zvýšené hrany nově zkonstruovaného pouzdra chrání rovné sklíčko ze safírového krystalu před bočními nárazy. A zvětšená korunka Digital Crown a vystouplé boční tlačítko se dají líp obsluhovat, i když máš rukavice.
 

49mm pouzdro z titanu
Voděodolnost do 100 metrů*
Testováno podle normy MIL-STD 810H3
Odolnost proti prachu podle specifikace IP6X4

 
Vůbec největší a nejjasnější displej Apple Watch.
Ani přímé slunce nesnižuje čitelnost stále zapnutého Retina displeje se špičkovým jasem 2 000 nitů, tedy dvakrát silnějším než na jakýchkoli jiných Apple Watch. A větší displej poskytuje víc místa na tréninkové ukazatele a ciferníky nabité užitečnými detaily.

Ciferník Wayfinder s nočním režimem.
Ukazatel času na ciferníku Wayfinder, navrženém přímo pro Apple Watch Ultra, se dá přepnout na kompas. A na ciferníku je prostor celkem pro osm komplikací. Při slabém světle můžeš otočením korunkou Digital Crown aktivovat noční režim, který zbarví všechny prvky na ciferníku do sytě červené.
Tři, dva, jedna, tlačítko Akce.
Nové tlačítko Akce slouží k rychlému ovládání nejrůznějších funkcí po hmatu. Jeho chování si můžeš upravit, jak se ti to hodí, a používat ho třeba k ovládání cvičení, označení Bodu cesty v Kompasu nebo zahájení ponoru. Má v sobě ohromný potenciál, stejně jako ty.

Všechno je tam, kde má být.
Apple Watch Ultra jako nepostradatelný a všestranný přístroj na zápěstí koncentrují do překvapivě malého prostoru neuvěřitelné možnosti.

Výdrž baterie se počítá na dny.
Druhý den putování s batohem, při poslední etapě triatlonu nebo při potápění u korálových útesů nemůžeš řešit, jak jsi na tom s baterií. S daleko delší výdrží baterie se můžeš pustit prakticky do čehokoli a pořád budeš mít energie na rozdávání.

Túry, maratony, hlubiny. Na všechno se najde řemínek.
Ultimátní hodinky pro sportovce nejrůznějšího zaměření si říkají o jedinečný přístup. Proto jsou specializované řemínky na outdoorová dobrodružství, vytrvalostní tréninky a vodní sporty vyrobené stejně důmyslně jako samotné hodinky.

Vytrvalostní sporty.
Urvi to.
Máš na to.
Ať vybíháš poprvé po delší době, stojíš na startu desítky, nebo se vydáváš na trať ultramaratonu, evidentně tě přitahují výzvy, které tě fyzicky otestují. Apple Watch Ultra ti jako tréninkový parťák pomůžou posouvat limity.
 

 
V číslech je síla.
K pokrokům ve sportu jsou potřeba přesná data a poznatky. Nové ukazatele a zobrazení v aplikaci Cvičení ti poskytnou všechny potřebné informace k dosahování a posouvání osobáků. A na větším displeji uvidíš až šest ukazatelů najednou.

GPS jde nevyšlapanou cestou.
Pro sportovce, kteří potřebují co nejpřesnější ukazatele při trénincích v městské džungli i venku v divočině, je výkon GPS rozhodující. Apple Watch Ultra proto mají novou precizní dvoufrekvenční GPS soustavu, která i na nejzastíněnějších místech dosahuje úžasné přesnosti.

GPS dilema vyřešeno.
Většině lidí tradiční L1 GPS řešení bohatě stačí. Ovšem když satelitní signál blokují vysoké budovy, stromy nebo hustý porost, může být nepřesné. Novější L5 GPS používá vyspělé zpracování signálu, které omezuje hodně chyb a v hustě osídlených městských prostředích dosahuje konzistentnějšího příjmu signálu.
Přesná dvoufrekvenční GPS
L1 a L5 GPS pro nesrovnatelnou přesnost a spolehlivé ukazatele

Dvě frekvence.
Jedno precizní řešení.
Technické řešení antén Apple Watch Ultra integruje L1 a L5 GPS. Má větší dosah a přitom je úžasně úsporné. Spojením dat z obou frekvencí dosahuje nesmírně přesných výpočtů vzdálenosti, tempa a trasy.

Extrémně přesná GPS v husté městské zástavbě.
Dvoufrekvenční navigační systém využívá silniční, cyklistické a terénní trasy v Apple Mapách k lepší identifikaci míst. K větší přesnosti přispívají i nové modely komunikace se satelity a příjmu signálu. A s optimálním vyhodnocováním dostupných satelitních signálů pomáhá speciální vyspělý algoritmus.
Outdoorová dobrodružství nad mraky.
Za horizont.
A zase zpátky.
Apple Watch Ultra jsou dělané do extrémních prostředí, výšek a teplot. Jako nepostradatelný objevitelský přístroj, se kterým se můžeš pustit kamkoli. A který ti pomůže dostat se zpátky.
Nový směr pro kompas.
Přesný kompas je pro pohyb v divočině stejně zásadní jako solidní obutí. Předělaná aplikace Kompas je proto vybavená úplně novými grafikami a funkcemi, které dodávají orientaci podle zápěstí další rozměr.

Víc informací na každém kroku.
Pro začátek tu máš klasický kompas s průběžně aktualizovaným digitálním zobrazením azimutu a směru. Otočením korunkou Digital Crown zobrazíš na ohromném displeji ještě víc: nadmořskou výšku, sklon, zeměpisnou délku a šířku.
Bodem cesty si označíš, kde jsi.
V Kompasu si rychle a snadno uložíš pozici pomocí Bodu cesty. Klepnutím na jeho ikonu si připíchneš špendlík – třeba na začátku stezky, v tábořišti nebo u důležitého místa. Body cesty se dají pojmenovat, opatřit ikonami a barevně rozlišit, aby se v nich člověk neztratil.

Návrat. Vrať se po svých stopách.
Pro případ, že se v terénu budeš potřebovat vrátit do výchozího bodu nebo prostě na správnou cestu, máš v hodinkách funkci Návrat. Ta pomocí GPS automaticky trasuje tvůj pohyb i mimo dosah mobilního signálu. Snadno tak dojdeš zpátky na předchozí místo nebo bezpečně sestoupíš k úpatí hory.
Tlačítko Akce.
Označ si polohu.
Jdi najisto.
Jedním stisknutím tlačítka Akce si v Kompasu označíš svou polohu Bodem cesty nebo spustíš funkci Návrat. Celou dobu se tak můžeš soustředit na cestu před sebou.
86decibelová siréna.
Záchrana zvukem.
Když se ztratíš nebo zraníš a potřebuješ přivolat pomoc, podržením tlačítka Akce spustíš sirénu, která je slyšet na vzdálenost 180 metrů.
Oceán.
Ani pod vodou se nedrží při zemi.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Velikost uložiště 32 GB
Úhlopříčka displeje 2 palce
Hmotnost 61.3 g
Typ displeje Retina
Slot pro SIM ne
Voděodolnost a prachuvzdornost ano
NFC ano
Hybridní hodinky ne
Produktová řada Apple Watch Ultra
Určení unisex
eSIM ano
Velikost pouzdra 49 mm
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Snímač okolního osvětlení ano
Vestavěný mikrofon ano
Zabudovaný reproduktor ano
GLONASS ano
Výškoměr ano
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Pulzní oxymetr ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty