Dámské jednobarevné černé plavky z materiálu MAX LIFE s bílým logem ARENA na hrudi. Ergonomická otevřená záda SWIM PRO jsou vhodná především pro sportovní plavce na tréninky. Dají vám pocit lehkosti a splynutí s vodou. Střih vykrojení je vyšší.  Složení : MAXLIFE 54%POLYESTER/46%PBT Záda : SWIM PRO - ergo nomický střih s důrazem na nejlepší podporu, ideální pro všechny plavecké styly Cílová skupina : vhodné na trénink a pro aktivní plavání Materiál : Revoluční měkký a rychleschnoucí materiál... Celý popis

Koupit za 969 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské jednobarevné černé plavky z materiálu MAX LIFE s bílým logem ARENA na hrudi. Ergonomická otevřená záda SWIM PRO jsou vhodná především pro sportovní plavce na tréninky. Dají vám pocit lehkosti a splynutí s vodou. Střih vykrojení je vyšší. 

Složení : MAXLIFE 54%POLYESTER/46%PBT
Záda : SWIM PRO - ergo nomický střih s důrazem na nejlepší podporu, ideální pro všechny plavecké styly
Cílová skupina : vhodné na trénink a pro aktivní plavání
Materiál : Revoluční měkký a rychleschnoucí materiál s mimořádnou životností. Garantující vyjmečnou rezisteni vůči chlóru a slunečnímu záření. Na dotek jemný materiál, který poskytuje tu nejlepší volnost v pohybu, je odolný vůči odírání a mořské soli. Trvanlivý, extrémně pružný a perfektně sedící materiál, který je zvlášť vhodný na tréninky.

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Arena
Barva černá
Vzor jednobarevné