Ariana & Evans Indo Ink Aftershave Splash je voda po holení stejně skvělá jako mýdlo. Kromě dezinfekce a zklidnění pokožky po holení je v ní obsaženo spousty dalších ingrediencí, které vaší pleti dodají luxusní péči. Jejich výčet je solidním základem pro herbář, ale z těch zásadních bychom určitě zmínili výtažek z aloe vera, měsíčku a heřmánku. O hedvábnou pleť se postará glycerin s kokosovým olejem. Nahořkle sladká vůně opotřebovaných kožených křesel, zvlhlého papíru novin, smíchaná s dýmem hořícího... Celý popis

Koupit za 560 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ariana & Evans Indo Ink Aftershave Splash je voda po holení stejně skvělá jako mýdlo. Kromě dezinfekce a zklidnění pokožky po holení je v ní obsaženo spousty dalších ingrediencí, které vaší pleti dodají luxusní péči.

Jejich výčet je solidním základem pro herbář, ale z těch zásadních bychom určitě zmínili výtažek z aloe vera, měsíčku a heřmánku. O hedvábnou pleť se postará glycerin s kokosovým olejem.

Nahořkle sladká vůně opotřebovaných kožených křesel, zvlhlého papíru novin, smíchaná s dýmem hořícího kadidla, hořkého absinthu a tetovacího inkoustu.

Jednotlivé složky parfému tvoří: mandarinka, inkoust, pryskyřice, absint, ylang-ylang, kumarin, tonka fazole, kůže, kadidlo, šafrán, oud, tabák, pelyněk a santalové dřevo.

Balení: 100ml skleněná lahvička

Vyrobeno v USA.

Složení: Aloe Vera Juice, Vegetable Glycerin,  SD 40B Alcohol, Rose Hydrosol, Calendula Extract , Red Clover Extract, Chamomile, Plantain Leaves, White Willow Bark, Vitamin E, Caprylic Triglycerides (látka přírodního původu získávaná spojením glycerinu a kokosového nebo palmového oleje)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ariana & Evans