Ariel Color kapsle 63 PD

91 %
(9 hodnocení)

Jedná se o kapsle obsahující tekutý prací prostředek, které zajišťují účinné odstranění skvrn, i při nižších teplotách praní. Tyto kapsle jsou speciálně navrženy pro použití při nižších teplotách a využívají unikátní technologie, jako je například Cool Clean. Po styku s vodou se obal kapslí zcela rozpustí a uvolní účinné složky, které dokáží odstranit skvrny. Kapsle All-in-1 PODS Color od Ariel proto zajišťují nejkomplexnější a nejefektivnější praní.   Použití Kapsli vložte pod prádlo do bubnu... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jedná se o kapsle obsahující tekutý prací prostředek, které zajišťují účinné odstranění skvrn, i při nižších teplotách praní.

Tyto kapsle jsou speciálně navrženy pro použití při nižších teplotách a využívají unikátní technologie, jako je například Cool Clean. Po styku s vodou se obal kapslí zcela rozpustí a uvolní účinné složky, které dokáží odstranit skvrny. Kapsle All-in-1 PODS Color od Ariel proto zajišťují nejkomplexnější a nejefektivnější praní.

 

Použití

Kapsli vložte pod prádlo do bubnu pračky. 

 

Skladování

Skladujte pouze v původním obalu a v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

- Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc.

- Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko/lékaře.

- Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody

Obsahuje MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Obsahuje Delta-Damascone, Hexyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Methylundecanal, Tetrahydrolinalool. Může vyvolat alergickou reakci.
Zobrazit více

Parametry

Druh kapsle
Hmotnost 1.1 kg
Na barevné prádlo ano
Na bílé prádlo ne
Počet tablet 63 ks
Ruční praní ne
Počet praní 63 praní
Dětské ne
Značka Ariel
Výrobce Procter & Gamble
Na černé prádlo ne
Zobrazit více parametrů