Když dobře vypadáte a pěkně voníte, cítíte se dobře. Všechno to začíná tím, aby bylo vaše prádlo co nejlépe vyprané. A tady přichází na řadu prací prášek Ariel Mountain Spring. Odstraňuje odolné skvrny tím, že proniká hluboko do vláken. Zabraňuje tomu, aby se skvrny v tkanině fixovaly. Odstraňuje dokonce i skvrny, které jsou příčinou zápachu, jako například od potu, a tělesné pachy. Vašemu oblečení dá nádherně čistý vzhled a vůni. Funguje už při 30 °C, takže pokud chcete, aby vaše bílé prádlo zůstalo... Celý popis

Koupit za 341 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Když dobře vypadáte a pěkně voníte, cítíte se dobře. Všechno to začíná tím, aby bylo vaše prádlo co nejlépe vyprané. A tady přichází na řadu prací prášek Ariel Mountain Spring. Odstraňuje odolné skvrny tím, že proniká hluboko do vláken. Zabraňuje tomu, aby se skvrny v tkanině fixovaly. Odstraňuje dokonce i skvrny, které jsou příčinou zápachu, jako například od potu, a tělesné pachy. Vašemu oblečení dá nádherně čistý vzhled a vůni. Funguje už při 30 °C, takže pokud chcete, aby vaše bílé prádlo zůstalo zářivé, použijte prací prostředek Ariel. Oblečení můžete prát bez obav opakovaně.

Pokud chcete větší dávku svěží vůně a hebkosti, používejte společně s aviváží Lenor a vonnými perličkami Unstoppables. Ariel Mountain Spring je k dostání také jako tekutý prací prostředek a kapsle na praní.

Vlastnosti:

- Skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní

- Prášek se rychle rozpouští a na prádle nezanechává stopy

- Skvělé čisticí účinky u bílého prádla i při praní na 30 °C

- Pomáhá odstraňovat zaschlé skvrny

- Zabraňuje usazování nečistot a skvrn v tkanině

- Oblečení pak úžasně vypadá a voní čistotou
Zobrazit více

Parametry

Druh prášky
Hmotnost 3.48 kg
Na barevné prádlo ne
Na bílé prádlo ano
Počet praní 45 praní
Značka Ariel
Výrobce Procter & Gamble