Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme parfémovaná voda pánská V roce 2022 Giorgio Armani představil ACQUA DI GIÒ EAU DE PARFUM, novou interpretaci ikonické vůně ACQUA DI GIÒ z roku 1996. ACQUA DI GIÒ EAU DE PARFUM je věnována udržitelnosti; je šetrný k životnímu prostředí a skládá se ze zodpovědně získaných surovin.   Nová kompozice přináší silnou oceánskou svěžest, kde se molekuly mořských tónů mísí s přírodní zelenou mandarinkou, aromatickými esencemi a dřevitě-minerálními základními tóny.... Celý popis

Koupit za 1 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme parfémovaná voda pánská

V roce 2022 Giorgio Armani představil ACQUA DI GIÒ EAU DE PARFUM, novou interpretaci ikonické vůně ACQUA DI GIÒ z roku 1996. ACQUA DI GIÒ EAU DE PARFUM je věnována udržitelnosti; je šetrný k životnímu prostředí a skládá se ze zodpovědně získaných surovin.

 

Nová kompozice přináší silnou oceánskou svěžest, kde se molekuly mořských tónů mísí s přírodní zelenou mandarinkou, aromatickými esencemi a dřevitě-minerálními základními tóny. Stručně řečeno, jde o vodní-aromatickou vůni, která mísí mořské tóny s aromatickými esencemi. Aromatické srdce obsahuje šalvěj z Provence, čerstvou levanduli a pelargónie z Madagaskaru. V základu parfému se nachází guatemalské pačuli a vetiver.

Ingredience zahrnují přírodní a udržitelně získávané suroviny: zelené mandarinky se ručně sbírají v jižní Itálii; šalvěj pochází z Provence v jižní Francii a vetiver z Haiti. Pačuli pochází z Guatemaly a sklízí se v rámci programů solidarity.

V duchu ekologie lze nyní ikonickou láhev z těžkého průhledného skla znovu naplnit. Tmavá dřevěná zátka evokuje rovnováhu mezi designem a přírodou.

 

Složení parfému:

Hlava

zelená mandarinka, mořské tóny

Srdce

šalvěj, pelargonie, levandule

Základ

pačuli, vetiver, minerální tóny
Zobrazit více

Parametry

Značka Armani
Tester ano
Objem 40 ml
Řada Acqua di Gio
Určení pánské
Typ parfémované vody
Srdce parfému šalvěj, Ambra, levandule
Základ parfému pačuli, vetiver, minerální tóny
Vzorek ne
Výrobce L’Oréal
Zobrazit více parametrů