Arrow WOODLAKE WL 65

92 %
(6 hodnocení)

Velice kvalitní a praktický kovový zahradní domek s klasickou sedlovou střechou v barvě dřevodekor, vyrobený v továrně ve městě Breese, stát ILLINOIS, USA renomovanou společností ARROW STORAGE PRODUCTS. Zahradní domek ARROW je prakticky řešený menší kovový zahradní domek  určený k uskladnění zahrádkářských, grilovacích, campingových, bazénových, sportovních a motoristických potřeb... Kovový domek má čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměru š 81 x v 152 cm. Plechové domky ARROW jsou nejrenomovanější... Celý popis

Koupit za 8 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velice kvalitní a praktický kovový zahradní domek s klasickou sedlovou střechou v barvě dřevodekor, vyrobený v továrně ve městě Breese, stát ILLINOIS, USA renomovanou společností ARROW STORAGE PRODUCTS. Zahradní domek ARROW je prakticky řešený menší kovový zahradní domek  určený k uskladnění zahrádkářských, grilovacích, campingových, bazénových, sportovních a motoristických potřeb... Kovový domek má čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměru š 81 x v 152 cm. Plechové domky ARROW jsou nejrenomovanější světovou značkou v kategorii zahradních domků. Zahradní domek ARROW je vyrobený z vysoce kvalitního pozinkovaného profilovaného plechu s pevností se sílou stěny až 0,22 - 0,35 mm. Střecha a podlahová konstrukce je povrchově upravena žárovým pozinkováním.Stěny a zbytek konstrukce prošly procesem elektrolytickým zinkováním. Zahradní domky od americké společnosti ARROW vynikají hlavně ve srovnání s asijskou konkurencí především precizností zpracování.

- Velice kvalitní kovový zahradní domek

- Klasická sedlová střecha

- Vyrobený v USA

- Čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře

- Dřevodekor

- Jednoduchá montáž

- Záruka proti prorezavění skrz 10 let

 

Video: Zahradní domek ARROW WOODLAKE 65

Instalaci domku doporučujeme provádět na rovném podkladu, ideálně beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám. Podezdívku doporučujeme vybudovat až po postavení ocelové konstrukce domku a jeho přesném zaměření, uváděné rozměry domku jsou max. vnější rozměry domku.

Domek můžete k zemi instalovat dvěma způsoby:

- Pomocí kotvící sady - sada obsahuje 4 rohové plechy, díky kterým zajistíte pravoúhlost lišt základového rámu, dále obsahuje přichytávací plíšky, které se na jednom konci přišroubujete do základového rámu a na druhém konci je pomocí přiložených hmoždinek do betonu pevně přišroubujete do podkladu. Sada obsahuje také odpovídající počet kovových hmoždinek do betonu.

- Pomocí běžných šroubů a hmoždinek přímo skrz základový rám. Šrouby ani hmoždinky nejsou součástí balení.

Balení:

- 1 balík o rozměrech 191 x 86 x 10 cm / 46 kg

Video montáž: Zahradní domek ARROW WOODLAKE 65
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Arrow
Materiál plechové
Dveře dvoukřídlé posuvné
Barva hnědá
Tvar střechy sedlová
Užitná plocha 2.93 m2
Zastavěná plocha 2.93 m2
Domky na nářadí ano
Zobrazit více parametrů