- Akrylové barvy s vysokým obsahem pigmentu a výbornou krycí schopností v té nejvyšší možné kvalitě - Díky množství pigmentu jsou barvy syté a zářivé - Mají příjemnou strukturu a přilnavost, lze je použít na široké škále povrchů  - Perfektní krytí i na tmavém povrchu - Bezpečná a netoxická sada - Obsah 12 ml v jedné tubě - 24 barev v balení - Pozor jedná se o umělecký materiál. Není hračkou a barvy nejsou vhodné pro děti Artmagico akrylové barvy 24 x 12 ml Akrylové barvy Artmagico jsou... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- Akrylové barvy s vysokým obsahem pigmentu a výbornou krycí schopností v té nejvyšší možné kvalitě

- Díky množství pigmentu jsou barvy syté a zářivé

- Mají příjemnou strukturu a přilnavost, lze je použít na široké škále povrchů 

- Perfektní krytí i na tmavém povrchu

- Bezpečná a netoxická sada

- Obsah 12 ml v jedné tubě

- 24 barev v balení

- Pozor jedná se o umělecký materiál. Není hračkou a barvy nejsou vhodné pro děti

Artmagico akrylové barvy 24 x 12 ml

Akrylové barvy Artmagico jsou určené k umělecké tvorbě. Barvy jsou založené na vodní bázi a vynikají vysokým obsahem pigmentu, který zaručuje jejich perfektní krycí vlastnosti i na tmavém povrchu. Praktické dárkové balení barev Artmagico potěší každého umělce ať už se jedná o profesionála nebo nadšence. Akrylové barvy jsou skvělé pro práci na každém povrchu - od dřeva, plastu, plátna, kartonu až po koženku nebo látku. Barvy jsou vodou ředitelné a po zaschnutí se stávají voděodolné. Barvy Vás okouzlí lesklými,  zářivými odstíny a krémovou konzistencí, díky tomu je využijete ke všem typům akrylové malby od práce štětcem, přes špachtle, až po strukturální malbu. Vynikají rychleschnoucími vlastnostmi.

Skladování

Barvy by nikdy neměly být vystavovány vysokým teplotám nebo mrazu. Vystavování těmto extrémním teplotám může mít vliv na kvalitu barev.  Akrylové barvy skladujte v suchu a nevystavujte přímé mu slunečnímu záření. 

Bezpečnost

Při práci s akrylovými barvami dbejte zvýšené opatrnosti. Díky vysoké pigmentaci hrozí ušpinění oděvů nebo nábytku. Barvy jsou uměleckým materiálem a nejsou hračkou. Proto je pečlivě uschovávejte tak, aby se k nim děti nedostaly.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Artmagico