ARTTEC COMFORT PAN04488

0 %
(0 hodnocení)

Dvoudílné sprchové dveře do niky ARTTEC COMFORT jsou vybaveny 6mm bezpečnostními skly, která jsou vsazena do leštěného ALU rámu. Výhodou je jistě nastavitelná šířka pro nepřesně zbudovanou niku. Dveře jsou také vybaveny systémem nadzvedávacích pantů pro snazší otevírání a lze je otevírat na obě strany - dovnitř i ven. Sprchové dveře do niky dvoudílné - Rozměry: 86 - 91 x 195 cm - Rám: leštěný ALU - Výplň: 6mm tvrzené bezpečnostní čiré sklo - Šířka vstupu: 70 cm - Dodáváno bez vaničky - Dvoukřídlé... Celý popis

Koupit za 4 080 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dvoudílné sprchové dveře do niky ARTTEC COMFORT jsou vybaveny 6mm bezpečnostními skly, která jsou vsazena do leštěného ALU rámu. Výhodou je jistě nastavitelná šířka pro nepřesně zbudovanou niku. Dveře jsou také vybaveny systémem nadzvedávacích pantů pro snazší otevírání a lze je otevírat na obě strany - dovnitř i ven.

Sprchové dveře do niky dvoudílné

- Rozměry: 86 - 91 x 195 cm

- Rám: leštěný ALU

- Výplň: 6mm tvrzené bezpečnostní čiré sklo

- Šířka vstupu: 70 cm

- Dodáváno bez vaničky

- Dvoukřídlé otevírání

Technická specifikace série EXCLUSIVE

Z čeho je vyroben rám dveří, a jak je chráněn proti korozi?

Rám je vyroben z hliníku označení 6463 - slitina AlMgSi s výbornou tvárností, leštitelností a odolností proti korozi. Průměrná tloušťka vrstvy oxidu hliníku je 2 – 5 µm. Po 96 hodinovém testu působením neutrálního solného roztoku nevykazuje materiál rámu žádné známky koroze.

Stejně jako madla, i pochromovaný rám u stěny dveří nebyl nijak poškozen testem se solným roztokem.

Jak jsou pracovány dveře sprchového koutu?

Gumové těsnění částí spodní části dveří je vysoce odolné vůči chladu i teplu. Při testech extrémních teplot (-20°C a 80°C) se toto těsnění nijak nepoškodilo.

U magnetických pásů dveří proběhl stejný test vůči teplotám jako u gumového těsnění. I tyto zůstaly absolutně bez poškození.

Šroubky německého standardu DIN 7951 a DIN 7982, 304# z vysoce kvalitní nerezové oceli. Také prošla testem se solným roztokem bez koroze.

Závěsné panty dveří jsou chráněny proti korozi a oděrkám. I při 20 000 cyklech otevírání a zavírání fungují dveře naprosto bez problému.

Jsou madla ošetřeny proti korozi?

Pochromovaná madla s tloušťkou povrchové úpravy 2 – 5 µm podstoupila test působení neutrálního solného roztoku po 4 dny. Madla vydržela bez jakéhokoliv oloupání.

Je kout vybaven bezpečnostním sklem?

6mm tvrzené bezpečnostní sklo dle standardu EN 12150-1 pro Sodnovápenatokřemičité sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky. 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Arttec
Umístění pravé
Typ dveří dvoukřídlé
Šířka 91 cm
Výška 195 cm
Systém otevírání pantový