Arttec SMARAGD PAN01288

0 %
(0 hodnocení)

ARTTEC SMARAGD - parní sprchový box MODEL 8 clear ODBORNÁ MONTÁŽ- Při využití možnosti montáže našimi techniky získáváte prodlouženou záruku na 6 let. Navíc ušetřete díky zvýhodněné sazbě DPH 15%. Pro ceník služeb klikněte zde. Sprchový box ARTTEC SMARAGD model 8 clear se zařízením s vlastnostmi sauny Parní sprchový box vlastní výroby s posuvnými dveřmi čtvercový se vyznačuje jednoduchým designem, vysokou kvalitou zpracování. Profil je z leštěného hliníku, prosklení z 5 mm bezpečnostního... Celý popis

Koupit za 68 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ARTTEC SMARAGD - parní sprchový box MODEL 8 clear

ODBORNÁ MONTÁŽ- Při využití možnosti montáže našimi techniky získáváte prodlouženou záruku na 6 let.

Navíc ušetřete díky zvýhodněné sazbě DPH 15%. Pro ceník služeb klikněte zde.

Sprchový box ARTTEC SMARAGD model 8 clear se zařízením s vlastnostmi sauny

Parní sprchový box vlastní výroby s posuvnými dveřmi čtvercový se vyznačuje jednoduchým designem, vysokou kvalitou zpracování. Profil je z leštěného hliníku, prosklení z 5 mm bezpečnostního  čirého skla, zadní sklo super bílé neprůhledné, šířka vstupu 48 cm. Vanička je z litého  mramoru, vlastní výroby, v bílé barvě. Výroba panelu, předního panelu k vaničce a stropu je nyní z kompozitních materiálů, které se používají v leteckém průmyslu. Vůči dříve používané polyesterové pryskyřici je kompozitní materiál ekologičtější, lépe zpracovatelný a při stejné tloušťce výrobku pevnější. Je to také důvod, proč můžeme dosáhnout tak dokonalé povrchové úpravy.

Kromě klasické stropní sprchy nabízí box vestavěné sedátko, radiopřijímač a parní set, kdy teplota v páře dosahuje 25 – 60°C při 100% vlhkosti vzduchu. Tyto doplňky předurčují používání sprchového boxu jako relaxační zařízení, které zajistí uvolnění psychického a tělesného napětí. Pára způsobí, že všechny póry na těle se otevřou a spolu s potem odchází i tam nahromaděné toxiny. Proud chladné vody ze sprchy pak vše spláchne, póry se stáhnou a zbývá jen zabalit se do bílé bavlněné osušky či froté pláště a ještě cca 20 min. v klidu relaxovat. Pobyt v páře by neměl přesahovat 15 – 20 min.. Účinnost zvyšuje použití aromatického esenciálního oleje s vaší oblíbenou vůní. Několik kapek na tamponu volně loženého v prostoru boxu vás, spolu s parní koupelí, vrátí do psychické a fyzické pohody. Vybírat můžete z mnoha druhů esenciálních olejů ZDE. Nejen to, zařízení lze s úspěchem používat i jako prevenci odolnosti organizmu proti chřipce, viróze a nemoci z nachlazení. S úspěchem pomáhá i při odstraňování celulitidy a nadváhy.

Pokud už dojde k tomu, že organizmus se neubrání a podlehne nějaké formě virózy, chřipky či respiračnímu problému (kašel, rýma), pak parní box je připraven spolu s použitím příslušného aromatického esenciálního oleje pomoci při návratu do zdravotní rovnováhy. Nápomocná Vám může být tabulka esenciálních olejů ZDE.

 

Investice do koupelnového zařízení – parního boxu se vám rychle vrátí v podobě ušetřeného času návštěvou sauny mimo domov a nemalého poplatku za tuto službu.

Parní koupel nedoporučujeme používat pro děti do 12 let věku.

Před použitím parní koupele při diagnostikovaných kardiovaskulárních nebo bronchiálních (astma) problémech je nutná konzultace s lékařem.

Sprchový box s rozměry 87x87x220 cm se snadno instaluje i do velmi malých prostorů koupelen v panelových domech. Možnost připojení na společnou vzduchotechniku v domě.

Bezproblémová údržba nejen námi nabízenými čisticími prostředky značky Briochin nebo Nanoprodukty šetřícími životní prostředí. Výhodou parního boxu ARTTEC SMARAGD jsou i zdvojená horní kolečka, která umožňují pohodlné otevírání a zavírání. Údržbu a čištění usnadňuje systém vyklápění dveří ve spodní části. V porovnání  s klasickou a infrasaunou nižší spotřeba energie.

                                                    

Technické údaje:

- Rozměr:87x87x220cm

- Šířka vstupu:48cm

- Typ skla:5mm bezpečnostní čiré sklo, zadní sklo super bílé neprůhledné

- Provedení profilu:leštěný hliník

- Provedení vaničky:13cm, litý mramor, bílá (výška je včetně panelu)

 Výhody:

- nulový prohyb

- udržuje teplotu okolí, proto nestudí a je velmi příjemná na dotek

- nosnost až 300 kg

- plynulá regulace teploty páry v boxu (25-60 °C)

- výborné zvukově - tepelné izolační vlastnosti

- rovný a hladký neklouzavý povrch

- otvor pro sifon 90 mm

- panel vyrábíme ze stejného povrchového materiálu jako vaničku a proto nevznikají ani po delším používání barevné rozdíly

- díky vlastní profesionální laminaci je panel velmi robustní a přesný

- záruka 5 let

Vybavení:

- dvojcestná baterie

- ruční sprcha s držákem

- polička

- rádio

- mikrofon

- bluetooth připojení pro telefonování a poslech oblíbené hudby

- ventilátor

- parní vyvíječ

- vanička z litého mramoru 

- rám vaničky

- sifon

- zdvojená horní kolečka

- vycvakávací kolečko dole

- vestavěné sedátko

- strop

- stropní sprcha Ø 20 cm

- vyrovnávací lišta na zeď

 Představujeme:

Přijďte se podívat do naší vzorkovny. Vše si můžete vyzkoušet, detailně prohlédnout a přesvědčit se o kvalitě naší výroby.

V naší vzorkovně jsou vystaveny termo boxy, parní sauny, masážní a sprchové boxy. U boxů můžete volit z několika variant a tyto varianty dále upravovat dle specifických požadavků. Nově zapojen plně funkční parní box se světlem k vyzkoušení. Pro ty, co preferují spíše sprchování ideální volba. Obyčejné sprchování se tak pro Vás může stát nevšedním zážitkem.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Arttec
Šířka 87 cm
Délka 87 cm
Výška 220 cm
Půdorys čtverec
Hmotnost 130 kg