Asan Pet Pure 42 l

98 %
(34 hodnocení)

Asan PET PURE – novinka pro mazlíčky s mimořádnými nároky na zachování svěžesti v domovech. Český výrobce vytvořil podestýlku s nejmodernější technologií absorpce pachů upravenou speciálně pro mazlíčky se specifickým zápachem, kteří jsou z hlediska údržby svěžesti toalety a jejího okolí mimořádně nároční. Tato skvělá, funkční podestýlka je vyrobená z recyklovaného materiálu, 100% ekologicky odbouratelná a zcela bezprašná. Je velmi savá a povrch podestýlky je stále suchý. Je také velmi měkká a příjemná... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Asan PET PURE – novinka pro mazlíčky s mimořádnými nároky na zachování svěžesti v domovech.
Český výrobce vytvořil podestýlku s nejmodernější technologií absorpce pachů upravenou speciálně pro mazlíčky se specifickým zápachem, kteří jsou z hlediska údržby svěžesti toalety a jejího okolí mimořádně nároční.
Tato skvělá, funkční podestýlka je vyrobená z recyklovaného materiálu, 100% ekologicky odbouratelná a zcela bezprašná.
Je velmi savá a povrch podestýlky je stále suchý. Je také velmi měkká a příjemná na dotek.
Díky jejím vlastnostem ji nemusíte tak často měnit jako jiné druhy podestýlek. Mimo jiné, je její velkou výhodou, že nezanechává na dně klecí nepříjemný „močový“ nános, jak tomu běžně bývá u ostatních druhů podestýlek. Proto je chov velmi hygienický a celkově se klec výborně udržuje.
Bez prachu, vzdušných alergenů a přidaných parfémů - vhodný i pro astmatiky a alergiky.
Mimořádně absorbující pachy a vlhkost (430% nasákavost)
Hygienicky nejzodpovědnější podestýlka na trhu.
Výhody podestýlek Asan:

Obsahuje vyšší koncentraci absorbentu, takže mimořádně efektivně absorbuje pachy a prodlužuje tak živostnost steliva v toaletě i přesto, že stelivo není dodatečně parfemováno
Efektivně odstraňují pachy z okolí klece nebo chovného boxu.
Asan je z 99% bez prachu a vzdušných alergenů. Tím je vhodný i pro chovatele alergiky a astmatiky.
S maximální efektivitou absorbují vlhkost a uzavřou jí uvnitř. Působí ode dna a povrch podestýlky tak zůstává stále suchý a pro zvířata příjemný na dotek.
Podestýlka je velmi lehká a snadno se s ní manipuluje, to i dětem.
Stelivo nevytváří vlhké mazlavé bláto, jehož stopy se těžko odstraňují z podlahových krytin. Díky méně časté nutnosti výměny podestýlky Asan šetří výdaje domácnosti.
Steliva Asan jsou bezpečná pro chovaná zvířata i členy domácnosti. Potvrzeno ÚSKVBL.
Asan je šetrný k životnímu prostředí. Vzniká recyklací a je 100% rozložitelný. Snadno se likviduje – do kompostu nebo nádob na bio-odpady.

Návod k použití
Klec pro hlodavce naplňte vrstvou podestýlky vysokou cca 3 cm a rovnoměrně ji rozprostřete na dno klece.Doba spotřeby podestýlky je přímo úměrná jak velikosti klece, tak počtu a stáří chovaných zvířat.
Skladování
Skladujte na suchém místě.
Velikost balení
42 l
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Asan
Druh buničina
Značka Asan